Podgląd Nie można otworzyć wielu plików PDF w tym samym oknie


15

Mam opcję otwierania grup plików przy włączonym tym samym ustawieniu okna i działa to w przypadku zdjęć.

Jednak w przypadku plików PDF to ustawienie nie działa.

Wiem, że otwarcie wielu plików PDF w tym samym oknie było możliwe przynajmniej w Sierra, nie mam pojęcia, czy zmieniono coś w High Sierra, co spowodowało, że to się nie powiodło.

Przeszedłem ~ / Library / Containers / com.apple.preview /..../ com.apple.Preview.plist i znalazłem PVImageOpeningMode = 1

więc powinno to być prawidłowe ustawienie, przynajmniej z tego co wiem.

Próbowałem pobrać mój stary ~ / Library / Containers / com.apple.preview / fluff i zastąpiłem dowolne ustawienie, które mam teraz (wcześniej działało), i niestety nadal nie mogę wyświetlić wielu plików PDF w tym samym oknie (bez użycia kart).

Jest to dość irytujące, teraz opieram się na wniosku, że Apple zmieniło sposób, w jaki działa aplikacja podglądu, chyba że istnieje gdzieś inna ukryta lokalizacja ustawień podglądu.

Czy ktoś znalazł rozwiązanie do otwierania wielu plików PDF w tym samym oknie w High Sierra?

Odpowiedzi:


11

Możesz otworzyć wiele plików PDF w tym samym oknie, ale interfejs użytkownika jest inny. Wiele plików PDF będzie teraz otwieranych w osobnych kartach zamiast starego sposobu ich segmentowania poprzez przewijanie.

Oto link do strony wsparcia Apple, jeśli następujące kroki nie są jasne: https://support.apple.com/en-us/HT206998

Aby upewnić się, że wszystkie dokumenty są otwarte na kartach, wykonaj następujące kroki:

(Otwórz ) Preferencje systemowe > (Wybierz) Dock > (Przejdź do 5. opcji) Preferuj otwieranie kart podczas otwierania dokumentów: > (Wybierz z menu opcji ^) Zawsze

Teraz, gdy otworzysz wiele plików PDF, będą one otwierane w tym samym oknie, podzielone według różnych kart.

^ Z menu opcji masz następujące opcje:

Zawsze : gdy otworzysz inne okno w aplikacji, otworzy się ono automatycznie jako zakładka w bieżącym oknie.

Tylko na pełnym ekranie : gdy otworzysz inne okno w aplikacji, otworzy się ono jako karta tylko wtedy, gdy używasz aplikacji na pełnym ekranie. W przeciwnym razie otwiera się jako nowe okno.

Ręcznie : ręcznie wybierz, kiedy chcesz używać kart, niezależnie od tego, czy używasz aplikacji na pełnym ekranie.


5

Jeśli masz wiele plików PDF, które chcesz otworzyć w JEDNYM oknie jako JEDEN plik, który możesz przewinąć w dół, możesz to zrobić:

 1. Otwórz TYLKO JEDEN plik pdf w poprzedniej wersji.

 2. Użyj Alt + Cmd + 2 (otworzy miniatury po lewej stronie).

 3. Zaznacz wszystkie INNE pliki pdf i przeciągnij je ręcznie na pasek boczny miniatur.

Teraz masz stary widok, w którym możesz przenosić strony w górę lub w dół, usuwać je, dodawać inne pliki, zapisywać wszystkie jako jeden plik pdf itp.


Chcę publicznie podziękować Apple za zmianę domyślnego zachowania, ALE nadal pozwalając użytkownikom powrócić do starego zachowania! Jestem gotów na zmianę! Czasem jest dobrze, czasem źle! Ale posiadanie OPCJI jest świetne! (Mówię to, chociaż naprawdę nie lubię tej konkretnej zmiany)
gota

5

High Sierra dodało zakładki w wersji zapoznawczej 10.0, więc nie ma więcej wielu plików PDF w jednym oknie.

Jedynym znanym mi rozwiązaniem jest dalsze używanie Preview 9.0.

Wziąłem to z repozytorium Github, które specjalnie stworzyłem z tego powodu, aby zachować i udostępnić wersję Preview 9.0:

Jak odzyskać stare zachowanie:

 • Skopiuj Preview.appz wersją 9.0z komputera wciąż działającego w systemie macOS Sierra lub z kopii zapasowej Time Machine (lub pobierz z powyższego repozytorium)
 • Przenieś Preview.appdo swojego User/Applicationsfolderu (nie tego na pasku bocznym, ale w folderze domowym - utwórz go, jeśli to konieczne)
 • Ustaw Preview.app (9.0)jako domyślną przeglądarkę PDF dla wszystkich plików PDF ( instrukcje )

Oczywiście, jeśli potrzebujesz wersji zapoznawczej 9.0 dla wszystkich użytkowników, zmień jej nazwę na Preview9.app i przenieś do głównego folderu aplikacji na pasku bocznym.

Alternatywnie, po prostu pobierz Preview 9.0 ze starego źródła, umieść go na pulpicie, a jeśli chcesz otworzyć wiele plików pdf na jednej stronie, przeciągnij je i upuść na ikonę aplikacji. Możesz także utworzyć nowy plik zawierający wszystkie pliki pdf na stronie, używając opcji „Eksportuj jako PDF”.


2

Nie do końca rozwiązanie problemu, ale obejście problemu, którego używam, to otwarcie dokumentu, wyświetlenie miniaturek, a następnie przeciągnięcie innych dokumentów do obszaru miniatur w oknie. (Z ostatniej sugestii tutaj: https://support.apple.com/kb/PH22421?locale=en_US .)

Z lektury wynika, że ​​jest to zmiana dla preferencji Preview w High Sierra (lub wcześniejszych), a opcje „wielu” nie są dostępne poprzez interfejs Preview w tej wersji.


1

Innym podejściem jest łączenie plików poprzez przeciąganie i upuszczanie do aplikacji PDF Toolkit + .

Istnieją oczywiście inne narzędzia na rynku, takie jak PDFSam i takie ...


0

OP tutaj, znalazłem bardziej techniczne rozwiązanie tego. Zakładam, że użytkownik wie już trochę, jak wyodrębnić pliki z pakietów i korzystać z terminala.

Jeśli nie: odpowiedź @ frhd jest prawdopodobnie łatwiejsza niż próba poznania podstaw.

Oto jest:

W systemie Mac OS znajduje się plik py, który łączy pliki PDF:

/System/Library/Automator/Combine\ PDF\ Pages.action/Contents/Resources/join.py

Wyodrębnij plik python, aby był wygodniejszy:

„cd” do katalogu TYLKO plików PDF, które chcesz połączyć.

uruchom plik python w taki sposób:

./join.py -o OUTPUT.pdf *pdf

I niech to się skończy, zobaczysz plik OUTPUT.pdf zawierający wszystkie wejściowe pliki PDF w tym samym katalogu.

** Pamiętaj, że kolejność, którą otrzymujesz, prawdopodobnie będzie taka sama jak kolejność „ls”, więc jeśli zależy ci na kolejności, musisz zmodyfikować join.py lub zmienić nazwę plików wejściowych.

W każdym razie OUTPUT.pdf to w zasadzie wiele plików pdf w jednym.


Rozumiem, że jednym z głównych zastosowań przeglądania wielu plików PDF w jednym oknie jest połączenie ich w jeden plik. Jednak pierwotne pytanie dotyczy tylko ich przeglądania, które również chciałem odzyskać. Istnieje niezliczona ilość narzędzi do dzielenia i dołączania plików PDF (jedno, które lubię, to PDFGenius ze względu na potężne opcje kompresji), i argumentowałbym, że to obejście nie odpowiada na pytanie ani nie jest w żaden sposób bezpieczne. Byłbym ostrożny przy użyciu narzędzi cli do plików pdf. W najgorszym przypadku możesz stracić ważne pliki PDF, zastępując je.
frhd

Myślę, że masz rację, CLI nie powinien być używany przez zwykłych użytkowników. Jednak ta metoda jest bardzo bezbolesna, jeśli wiesz, co robisz, i nie musisz niczego instalować, więc to plus. Jest to jednak trochę powolne, jeśli masz starą maszynę i chcesz połączyć kilkadziesiąt plików.
BeepBoop

0

Możesz połączyć strony pdf w jeden dokument podglądu poprzez:

 1. Otwórz jeden z dokumentów.
 2. Wyświetl pasek boczny miniatury.
 3. Wybierz, gdzie chcesz dodać dodatkowy plik pdf. (na pasku bocznym miniatury)
 4. Wybierz „Edytuj” z menu, a następnie „Wstaw” i „Strona z pliku”
 5. Kliknij plik, który chcesz dodać.
 6. Zapisz wynikowy plik pdf, do którego dodano strony.

Mam nadzieję że to pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.