Jak zmienić ustawienia korektora każdego utworu w mojej bibliotece iTunes naraz?


1

Niedawno odkryłem, że iTunes obsługuje korektor, ale te opcje / ustawienia są dostępne tylko wtedy, gdy klikniesz przycisk Pobierz informacje o albumie i ustaw korektor w następnym oknie zgodnie z Twoimi potrzebami, ale ta opcja jest dostępna, jeśli tylko Ty kliknij konkretny utwór, mam na myśli, że musisz indywidualnie ustawić korektor dla każdego utworu w mojej bibliotece iTunes, teraz nie można zmienić ustawienia korektora dla każdego utworu, mam na myśli bibliotekę iTunes o pojemności 48 GB

Pomyślałem więc, że może istnieć scentralizowana opcja zmiany ustawienia korektora każdego utworu jednocześnie i zgadnij, czego nie ma w menu preferencji iTunes! Czy ktoś może mi powiedzieć, jak zmienić ustawienie korektora każdej piosenki na raz!


1
Czy nie byłoby łatwiej otworzyć globalną kontrolę EQ z menu okna iTunes i ustawić ją z tego miejsca? Co się stanie, jeśli później zmienisz zdanie lub uzyskasz inne głośniki itp.?
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.