Dwie kopie tego samego dysku


1

Mam zewnętrzny dysk twardy Western Digital 1 TB My Passport i kiedy patrzę w Disk Utility, widzę dwie kopie tego samego dysku - jeden niezainicjowany i ten, który powinien tam być.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Próbowałem wszystkiego, co mogłem wymyślić, od wymazania partycji-ducha (która mówi: „Nie można zapisać do ostatniego bloku urządzenia”. No cóż, wysunąłem dysk.) Do bashowania i korzystania z wielu poleceń diskutil spróbować naprawić problem, bez powodzenia.

Doceniam wszelką pomoc, jaką mogę uzyskać w tej sprawie, i załączyłem kilka zdjęć w celu zademonstrowania problemu.


Czy jesteś w stanie uzyskać informacje o każdym z nich? Nazwa BSD powinna korelować z tym, co diskutil listwyświetla się w wierszu poleceń, aby wiedzieć, czy oprogramowanie wewnętrzne udaje drugą warstwę lub WD ujawnia zaszyfrowany wolumin wewnętrzny, a nie surową pamięć masową.
bmike

Problem polega na tym, że dysk jest niesformatowany. Z mojej wiedzy lista diskutil pokazuje nazwy woluminów. To nie pomoże, ponieważ jest niewtajemniczone, to zwykłe urządzenie. W rzeczywistości jest wyświetlany jako drugie urządzenie magistrali, a nie jako kolejna warstwa lub objętość w jednym urządzeniu. Oto wydruk listy diskutil - pastebin.com/PPy10rny / Oto wydruk przy użyciu „diskutil info disk2” - pastebin.com/QkSEmP0K
kelvintechie
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.