Zwiększenie liczby opcji drzemki przypomnień w MacOS


28

Jest to problem, z którym borykam się od tak dawna, zarówno w systemie macOS, jak i iOS, choć na potrzeby tego pytania chciałbym skupić się na systemie macOS, ponieważ mam nadzieję, że ręczna edycja plików ustawień może być nawet możliwe rozwiązanie tego problemu.

Jeśli w systemie macOS pojawi się alert kalendarza , pojawi się kilka całkiem przydatnych opcji drzemki: 1 minuta, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 1 godzina, 2 godziny, 1 dzień lub 1 tydzień:

Opcje drzemki kalendarza

Z drugiej strony, jeśli ostrzeżenie przypomnienia pojawi się w systemie macOS, można go tylko odłożyć na 5 minut, 1 godzinę lub do jutra, bez żadnych opóźnień. Ma to oczywiste implikacje: jeśli jest coś, co chcesz zrobić w ciągu 15 minut lub 30 minut, nie masz tej opcji. Możesz przesuwać przypomnienie do 5 minut w kółko lub przesuwać je przez całą godzinę i ryzykować, że nie dotrzesz na czas:

Opcje drzemki przypomnienia

Na iOS jest jeszcze gorzej. Jeśli pojawi się przypomnienie, użytkownik może wybrać pomiędzy „oznacz jako zakończone”, „przypomnij mi za godzinę” lub „przypomnij jutro”, naciskając mocno iPhone'a 7.

Wydaje mi się, że Apple zdecydowało, że przypomnienie jest do zrobienia TERAZ (lub maksymalnie za 5 minut) i nie chce, aby ludzie odkładali przypomnienia w, powiedzmy, 15-minutowych odstępach. Jeśli tak, to przedziały czasowe kalendarza mogą być nieco bardziej bezpośrednie i ustalone w czasie niż przypomnienia, prawda? Myślę, że szaleństwem jest mieć wybór między 5 minutami a pełną godziną, aby odłożyć nasze przypomnienia, a jednocześnie zmuszony jestem wejść do aplikacji przypomnień, aby ręcznie zmienić czas każdego ostrzeżenia!

Przeczytałem wcześniejsze posty na tym forum i na innych forach, omijając ten temat, ale nie wydaje się, że odpowiedź jest jednoznaczna.

Czy jest jakiś sposób na ręczną edycję natywnej listy opcji czasu odkładania przypomnienia, aby przynajmniej dopasować opcje drzemki kalendarza , czy też jesteśmy całkowicie nieszczęśliwymi oszczędzając na pobieraniu oprogramowania takiego jak Snoozemaster, które nie rozwiązuje problemu natywnie, lub konieczności określić czas drzemki przypomnienia przez Siri (trudne w cichym środowisku biurowym)?


5
Prześlij swoje opinie do Apple Feedback . Czy zmiana harmonogramu alarmu nie jest możliwa?
Allan

5
Całkowicie zgadzam się z tym sentymentem. Plus, kiedy przesuwasz rzeczy o jedną godzinę do tyłu o kilka godzin, a następnie ostatecznie naciskasz „przypomnij mi jutro”, wydaje się, że przypomina ci to następnego dnia o godzinie, w której je odepchnąłeś, NIE o tej porze, w której pierwotnie to zaplanowałeś. Więc jeśli musiałbyś coś zrobić rano, opóźniał to godzinę po godzinie do końca dnia, a następnie powiedział „przypomnij mi jutro”, przypomni ci to następnego dnia pod koniec dnia - nie rano kiedy pierwotnie chciałeś otrzymać przypomnienie! To jest całkowicie szalone i musi zostać naprawione.
Zuchwały ładnie

Odpowiedzi:


9

Powiadomieniami tymi zarządza rozszerzenie aplikacji Centrum powiadomień w Reminders.app : /Applications/Reminders.app/Contents/PlugIns/com.apple.RemindersNC.appex i są one wyświetlane przez centrum powiadomień . Niestety żadna z informacji użytych do utworzenia okna nie jest edytowalna przez użytkownika.

Co ciekawe, w Mavericks pojawiło się więcej opcji. http://www.mactricksandtips.com/2013/11/change-the-snooze-time-of-a-reminder.html

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Założę się, że te wartości są gdzieś ukryte w pliku plist, więc powinniśmy móc je ponownie skonfigurować. Tylko jeśli inżynier Apple kiedykolwiek to przeczyta ...
sorin

1
@sorin nie są. Jestem byłym inżynierem Apple
Matt Sephton

1
Użyłem narzędzia Feedback Ass (istant), aby utworzyć raport o błędach dotyczący Przypomnień i skierować je na tę stronę w celu uzyskania szczegółowych informacji. Wszyscy czytający tę stronę powinni zrobić to samo, jest to jeden z niewielu sposobów, aby to naprawić. Drugą opcją jest przesłanie na ten temat dalej.
sorin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.