Uszkodzony dysk flash USB, nie można zainicjować ani zamontować


2

Mam dysk flash USB, który wydaje się bardzo uszkodzony. Nie miałem na nim żadnych ważnych plików, więc nie próbuję odzyskać plików, chcę tylko przywrócić działanie dysku. Po pierwsze, za każdym razem, gdy wkładam dysk, pojawia się to okno. wprowadź opis zdjęcia tutaj Naciskam initialize...i wchodzę do Narzędzia dyskowego. Jednak Narzędzie dyskowe mówi, że napęd USB jest nadal odmontowany. wprowadź opis zdjęcia tutaj Jak widać, nie mogę w ogóle nacisnąć mount. Kasowanie powoduje błąd.

Proces usuwania nie powiódł się. Naciśnij Gotowe, aby kontynuować.

Unmounting disk Wiping volume data to prevent future accidental probing failed. Operation failed...

Pomoc byłaby bardzo mile widziana. Czy ten dysk jest uszkodzony lub czy mogę przywrócić go do życia? :)


tbh, nie są warte wysiłku, kiedy zaczynają grać.
Tetsujin,

Jeśli martwię się o dane, kilkakrotnie uderzam je młotkiem lub kilkakrotnie wykonuję wiertło. Gdy odejdą, są skończone .
Wayfaring Stranger,

Odpowiedzi:


1

Prawdopodobnie możesz dostać narzędzie do naprawy dysku innej firmy (Diskwarrior itp.), Ale możesz wyrzucać dobre $ po złym, szczególnie biorąc pod uwagę koszt dysków twardych w dzisiejszych czasach.

Jeśli masz dostęp do komputera, możesz spróbować sformatować go na tym komputerze. Jeśli to się nie powiedzie, podrzuć to.

Ale tak naprawdę to brzmi jak dysk tostowy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.