Jak mogę zmienić niedziałający adres e-mail Apple ID?


10

Nigdy nie zmieniłem konta studenckiego, na które dokonano wszystkich zakupów aplikacji. Właśnie uaktualniłem do iOS 5 i wymaga to uwierzytelnienia iCloud, weryfikując wiadomość e-mail wysłaną na nieistniejący już adres e-mail. Problem polega na tym, że nie mogę nawet zmienić adresu e-mail, ponieważ system chce najpierw zweryfikować moje konto iCloud. To okrągły problem!

Nie mogę zmienić adresu e-mail, ponieważ nie zweryfikowałem iCloud, i nie mogę zweryfikować iCloud, ponieważ mój stary e-mail jest teraz nieczynny.

Co mogę zrobić??


Czy kiedykolwiek udało ci się to rozwiązać?
Thunder Rabbit

Odpowiedzi:


6

Być może możesz spróbować rozwiązać problem z drugiej strony problemu. Kiedy napotkałem podobny problem z nieistniejącym już adresem e-mail studenta na innym koncie, rozwiązaniem okazało się skontaktowanie się z działem IT mojej starej szkoły i przekonanie ich do tymczasowego przywrócenia mojego adresu e-mail studenta. Gdy przekonałem ich do zrobienia tego, okazało się, że jest to naprawdę prosty proces. Byłem w stanie zmienić i odzyskać hasła z kilku usług powiązanych ze starym adresem e-mail, a po ukończeniu miałem je ponownie dezaktywować. Twój przebieg może się różnić w zależności od instytucji edukacyjnej, ale zdecydowanie warto spróbować.


4

Spróbuj użyć https://appleid.apple.com/, który pozwala zmienić szczegóły Apple ID:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wybierz „Zarządzaj swoim kontem” i użyj istniejącego Apple ID i hasła, aby się zalogować.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wybierz opcję edycji swojego identyfikatora Apple ID / głównego adresu e-mail:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

i wprowadź nowy.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Nie działa, ponieważ najpierw muszę zweryfikować swój identyfikator Apple za pomocą wiadomości e-mail, a mój adres e-mail już nie działa. Dziękuję za Twój wysiłek!
Angel

Zakładam, że nadal znasz swoje hasło? Czy po zalogowaniu się (za pomocą „Zarządzaj kontem”) nie możesz zmienić swojego głównego adresu e-mail / identyfikatora Apple (klikając „Edytuj” na końcu wyświetlanego adresu) bez konieczności weryfikacji starego?
nohillside

Gdy wchodzę na tę stronę, po podstawowym adresie e-mail brakuje linku Edytuj.
Niko Nyman,

2

Czy próbowałeś wejść na https://iforgot.apple.com/ ? Powinieneś być w stanie zmienić swój Apple ID na istniejący adres e-mail, a następnie zarejestrować się w iCloud.


1
Nie mogę zweryfikować nawet mojego identyfikatora Apple ID, ponieważ jest on dołączony do starego adresu e-mail. i nie mogę zmienić adresu, dopóki nie zweryfikuję pocztą e-mail swojego identyfikatora Apple.
Angel
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.