Czy istnieje sposób przełączania między dyskretnymi i zintegrowanymi kartami wideo za pomocą skrótu klawiaturowego?


1

Czy istnieje sposób przełączania między dyskretnymi i zintegrowanymi kartami wideo za pomocą skrótu klawiaturowego w systemie MacOS?


Próbowałeś gfx.io ? nie ma funkcji zmiany karty wideo za pomocą klawiatury, ale ma element statusu paska menu w prawym górnym rogu.
toma

Dzięki. Mam to, ale potrzebuję umiejętności skrótu klawiaturowego. Rozwiązuję awarię gpu, która powoduje wygaszenie ekranu, ale nie komputer i muszę mieć możliwość przełączenia się na inne gpu bez myszy. Próbowałem użyć skrótów klawiaturowych systemu MacOS w preferencjach, aby uzyskać dostęp do elementów menu gfx.io, ale nie działają one (wydaje mi się, że to aplikacja paska menu, a nie zwykła aplikacja?).
truth1ness

Być może trochę nie na temat, ale czy Twój Mac kwalifikuje się do tego programu naprawy: apple.com/support/macbookpro-videoissues
Jules

Nie, nie wydaje się, aby był to jeden ze znanych przypadków, a testy sprzętowe, które prowadzili w sklepie, niczego nie pokazują. Wiem, że nie powoduje to awarii całego komputera, ponieważ dźwięk będzie odtwarzany. Gdybym mógł po prostu przełączyć się do działającego gpu za pomocą skrótu klawiaturowego, mógłbym dalej badać, ale teraz nie ma sposobu.
truth1ness
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.