Jak zamienić wbudowany wyświetlacz siatkówki MacBooka Pro w monitor zewnętrzny?


0

Mam zewnętrzny wyświetlacz Retina, który jest zniszczony przez inny Retina MacBook Pro, wyświetlacz działa dobrze. Teraz chciałbym użyć zewnętrznego wyświetlacza Retina jako zewnętrznego monitora. Czy jest jakiś sposób, aby tak się stało? Dzięki.

Nie próbowałem niczego, ponieważ zupełnie nie mam o tym pojęcia.


1
To prawdopodobnie niemożliwe lub za dużo pracy. Gdybym był tobą, sprzedałbym zestaw wyświetlacza na eBayu i kupiłbym monitor zewnętrzny
NoahL

Nie jest to coś, z czym bym sobie poradził i widziałem w komputerze więcej razy, niż mogę zliczyć. Nie jest to niemożliwe , ale wymagałoby to zbyt dużego wysiłku, nie wspominając o tym, że najprawdopodobniej musiałbyś być bardzo cierpliwy w poszukiwaniu kogoś, kto mógłby dostosować potrzebne okablowanie itp. Zamiast tego sugestia @NoahL sprzedać go na eBayu dostaniesz trochę pieniędzy i możesz po prostu przejść dalej.
Monomeeth

NoahL @Monomeeth Dziękuję za sugestie, proszę pana. Masz rację. Po przeprowadzeniu badań odkryłem, że tak naprawdę zajęło mi to dużo pracy. Spróbuję go sprzedać i kupić prawdziwy monitor.
Vincent
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.