Jak korzystać z wielu wyjść audio (Mac) jednocześnie?


17

Mam en zewnętrzne urządzenie audio USB, co jest świetne (Steinberg / Yamaha). Oraz głośnik bluetooth i Apple TV.

Czy można przesyłać strumieniowo dźwięk do WSZYSTKICH tych urządzeń jednocześnie i synchronicznie?

Odpowiedzi:


30

W tym celu możesz użyć aplikacji „Audio MIDI Setup” w / Applications / Utilities.

Po otwarciu aplikacji zobaczysz listę wszystkich urządzeń audio na liście po lewej stronie. Za pomocą przycisku „+” u dołu możesz utworzyć nowe urządzenie agregujące lub urządzenie wielofunkcyjne .

Utworzone tam urządzenia będą wyświetlane jako normalne urządzenia audio w ustawieniach „Dźwięk” w preferencjach systemowych.

Urządzenie z wieloma wyjściami wydaje się być tym, czego szukasz. Wyśle dźwięk do wszystkich urządzeń włączonych w prawej części okna.

Aggregate Device pozwala łączyć wiele kart dźwiękowych w celu symulacji jednego urządzenia audio z większą liczbą kanałów wyjściowych (np. Zamiast czterech oddzielnych wyjść stereo zobaczyłbyś pojedyncze wyjście 8-kanałowe).


Dziękuję za odpowiedź. Na razie wykonałem tylko jeden test. Próbowałem utworzyć wiele urządzeń z zewnętrzną kartą audio USB, wewnętrznymi głośnikami ekranu i głośnikiem bluetooth. Wynik: dźwięk jest odtwarzany tylko z zewnętrznej karty dźwiękowej. Ale nie rozpaczam, wkrótce spróbuję ponownie i przestudiuję problem.
profbejian

To jest świetne! Dzięki, to wszystko działa bardzo dobrze dla mnie. Teraz odtwarzam muzykę strumieniową za pomocą wbudowanego wyjścia (Yosemite) i AirPlay (lotnisko -> kino domowe). To jest coś, co chciałem zrobić przez pewien czas, ale nie wiedziałem, że to możliwe. Brawo dla apple.stackexchange!
Bosque Bill

2
Cześć, to zadziałało dla mnie; Podłączyłem teraz subwoofer do mojego MacBooka Pro, który używa jego wewnętrznych głośników dla wyższych częstotliwości. Systemowa regulacja głośności zostaje jednak wyłączona. Jakiś sposób na zaradzenie?
bjornte,

Widzę to samo co @bjornte; regulacja głośności w systemie zostanie wyłączona. Czy można to naprawić? Dziękuję Ci!
c00kiemon5ter

Jeśli dodam „lotnisko ekspresowe” jako element do „urządzenia z wieloma wyjściami”, dodaje to i widzę to pod MUD, ale nic się nie dzieje, brak dźwięku. Ekspres lotniskowy działa inaczej. Dlaczego jabłko to tak utrudniało? Chcę tylko przesyłać strumieniowo dźwięk safari z głośników imac i ekspresu na lotnisku w tym samym czasie. Działa to podczas robienia tego z iTunes, więc dlaczego safari jest prawie niemożliwe?
czosnek Adolf
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.