Ponowna instalacja macOS Sierra


1

Mój MacBook nie uruchamia się. Przeprowadziłem kilka badań online i zdałem sobie sprawę, że jest to powszechny błąd. Wydaje się, że czasami system operacyjny uruchamia się z pustym ekranem. Próbowałem wszelkiego rodzaju rozwiązywania problemów ale nadal nie działa.

Moje ostateczne rozwiązanie polegało na ponownym zainstalowaniu systemu operacyjnego za pomocą trybu odzyskiwania (rozruch i naciśnięcie klawisza Dowództwo R ) ale to również niestety nie działa.

Gdy próbowałem ponownie zainstalować system operacyjny za pomocą trybu odzyskiwania, pojawia się komunikat o błędzie, że mój dysk jest szyfrowany przez szyfrowanie FileVault pomimo wprowadzenia mojego normalnego hasła logowania.

Próbowałem też pobrać plik dmg z macOS Sierra, ale wydaje się, że Apple pozwala tylko na pobranie pliku za pomocą innego komputera Mac. Nie jest to możliwe dla mnie, ponieważ nie mam dostępu do innego komputera Mac.

W tym momencie nie wiem, co robić. Czy ktoś może mi coś zasugerować:

  1. Uruchom ponownie normalnie bez pustego ekranu
  2. Zainstaluj ponownie system operacyjny

2
Spróbuj odzyskać Internet - Command-Option-R lub Shift-Command-Option-R który ponownie zainstaluje system operacyjny dostarczony z komputerem Mac. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: support.apple.com/pl-pl/ht201314
Allan

Dzięki za Twoją sugestię. Próbowałem odzyskać Internet, ale instalacja komputera utknęła na konwersji Filevault. Mówi, że jest wstrzymany i nie wiem, jak przejść przez ten etap
Dillion Ecmark

Musisz podać swoje hasło FileVault, które może być inne niż hasło logowania. Jeśli tego nie wiesz, musisz wyczyścić dysk i zacząć od zera.
Allan

Jak więc wyczyścić cały dysk? Nie pamiętam hasła
Dillion Ecmark

BTW, czy hasło FileVault jest takie samo jak moje hasło do hasła icloud?
Dillion Ecmark
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.