Jak wyświetlić mój strumień zdjęć iCloud online?


36

Skonfigurowałem iCloud, kiedy zainstalowałem iOS 5 na moim iPhonie i byłem podekscytowany Photo Stream. Zalogowałem się na icloud.com i stwierdziłem, że nie ma żadnych zdjęć. Co daje? Miałem nadzieję, że to zakończy potrzebę selektywnego ściągania zdjęć z telefonu, a następnie przesyłania i udostępniania. Wygląda jednak na to, że możesz synchronizować tylko między urządzeniami iOS i Lion (których nie mam). Czy istnieje interfejs internetowy lub inny sposób wyświetlania tych zdjęć?

Odpowiedzi:


18

Aktualizacja: Apple umożliwia teraz udostępnianie strumienia zdjęć innym osobom. Więcej informacji na oficjalnej stronie Strumienia zdjęć tutaj

W tym momencie nie. Jedyny sposób na dostęp do twojego strumienia to z Lion Machine przy użyciu iPhoto lub Aperture lub z innego urządzenia iOS 5.0 z włączonym Photo Stream.

Nie jestem do końca pewien, czy Apple zezwoli na udostępnianie portalu, jednak w tej chwili robię zdjęcia, które chcę udostępnić, i przesyłam je do Flickr za pośrednictwem iPhoto, gdy znajdą się one w moim strumieniu zdjęć.

Podejrzewam, że obecnie używają Photo Stream jako osobistego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i udostępniania między urządzeniami, a nie udostępniania globalnego.


2
Synchronizacja z komputerami z systemem Windows jest również łatwa - patrz inna odpowiedź
Clare Macrae,

Jeśli wejdziesz teraz na iCloud.com, powinny pojawić się tam pod zdjęciami, zakładając, że masz włączoną bibliotekę zdjęć iCloud (beta) w iOS 8
niedz

7

Istnieje już mechanizm synchronizacji zdjęć PhotoStream z komputerami z systemem Windows.

Zobacz instrukcje na PC na temat „Jak skonfigurować iCloud” .

Użyłem tego i działa dobrze. Dodaje nowy folder do komputera, niezależnie od tego, gdzie aktualnie są przechowywane zdjęcia (np. Biblioteka Obrazy, jeśli w systemie Windows 7).

Po zsynchronizowaniu ich z komputerem możesz po prostu przesłać je za pomocą dowolnego oprogramowania, którego normalnie używasz ...


2

Nie jest to tak jednoznaczne z innymi odpowiedziami, ale można teraz umożliwić utworzenie publicznie dostępnej strony internetowej wybranych zdjęć z wybranego strumienia zdjęć. Zasadniczo musisz włączyć (Ustawienia -> Zdjęcia i aparat) „Udostępniane strumienie zdjęć” na urządzeniu z iOS - Nie musisz włączać My PhotoStream, aby to działało. Następnie z aplikacji Zdjęcia możesz utworzyć udostępniony strumień zdjęć z grupy zdjęć, dla której możesz włączyć (Aplikacja Zdjęcia -> karta Udostępnione -> karta Ludzie) „Witryna publiczna”. Ten link można udostępnić, a także ma opcje dodawania subskrybentów, którzy mogą publikować (w iOS8).


0

Możesz wybrać wszystkie zdjęcia ze strumienia zdjęć w telefonie i kliknąć przycisk Zapisz: zapisze wszystkie zdjęcia w Rolce z aparatu, a następnym razem, gdy połączysz telefon z komputerem, zobaczysz je wszystkie w napędzie iPhone'a Mój komputer.


1
To prawdopodobnie powinien być komentarz, ponieważ nie odpowiada na pytanie.
styfle
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.