Czy mogę udostępnić iBooks innemu urządzeniu, które jest autoryzowane dla konta zakupu?


2

Czy istnieje sposób udostępniania iBooks na urządzeniu bez podłączania go do komputera z iTunes z kontem zakupu?

Wiem, że można pobrać iBooks na urządzenie, które korzysta z innego konta Store, podłączając urządzenie do komputera z programem iTunes za pomocą konta zakupu; ale czy można to zrobić za pomocą urządzenia synchronizującego się z iTunes na innym komputerze (przy użyciu innego konta)?

Odpowiedzi:


1

iBooks, podobnie jak wszystkie przedmioty kupione w sklepie iTunes, można udostępniać w różnych bibliotekach iTunes za pośrednictwem funkcji iTunes Home Sharing . Jak stwierdza Apple:

Funkcja Home Sharing w iTunes umożliwia łatwe udostępnianie bibliotek multimediów iTunes nawet pięciu komputerom w domu.

Wszystkie biblioteki skonfigurowane do udostępniania z tym samym identyfikatorem mogą importować zakupy dokonane przy użyciu tego identyfikatora, niezależnie od identyfikatora, którego zwykle używają do zakupów w sklepie iTunes. Zobacz Wsparcie Apple Home Sharing w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wymagań, procedury konfiguracji itp.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.