Czy można udostępniać przypomnienia?


9

Naprawdę podoba mi się funkcja przypomnień w iOS 5, szczególnie przypomnienia o podróżach geograficznych, które ostrzegają, gdy jesteś w określonych lokalizacjach lub je opuszczasz.

Byłem jednak rozczarowany, że nie można mieć „wspólnej listy przypomnień”. Na przykład lista zakupów, z którą moja żona i ja moglibyśmy korzystać i przyczyniać się do tego, ostrzegałaby nas za każdym razem, gdy jesteśmy w sklepie spożywczym.

Czy jest jakaś metoda lub obejście tego problemu? LUB czy istnieje aplikacja, która wykonuje geotripping + możliwość udostępniania wielu użytkownikom?

Odpowiedzi:


10

W rzeczywistości możesz udostępniać listę przypomnień, o ile osoba, z którą chcesz się dzielić, ma własne konto iCloud. Możesz udostępnić jedną z list przypomnień z witryny iCloud.com lub z aplikacji Przypomnienia w Mountain Lion.

Tak czy inaczej, proces jest taki sam: najedź kursorem na nazwę listy na sekundę, a pojawi się mała ikona. Kliknij na nią, a następnie wpisz imię lub adres e-mail osoby, której chcesz udostępnić listę.

Zrzut ekranu Reminders.app

Zrzut ekranu iCloud.com


1
Jak zauważył @crazyj, iCloud.com od tego czasu usunął tę możliwość. Oczekuje się, że wróci natywnie na
Macu

@pdd Jeśli to jest w iOS 6, czy ktoś może to zrobić krok po kroku? Nie mogę tego znaleźć ...
Aaron

@Aaron, wygląda na to, że nie dodali tej możliwości w wydanym iOS 6.
pdd

1
Wygląda na to, że zgodnie z odpowiedzią @ Crazyj, która była ostatnio edytowana, że ​​jest to z powrotem na icloud.com - musisz najechać kursorem na listę, najwyraźniej tak jak wcześniej, a pojawi się ikona udostępniania.
Aaron

5

Od czasu, gdy Brant Bobby opublikował swoją odpowiedź (co było świetne), witryna iCloud.com uległa zmianie i nie można już tworzyć udostępnionych list przypomnień , ale oczekuje się, że wróci to w OS X 10.8.2 i iOS 6.

Wygląda na to, że od 15.10.2012 r . Do aplikacji internetowej iCloud dodano możliwość udostępniania Przypomnień .


Powinieneś dodać to jako komentarz do odpowiedzi
@BrantBobby

Nie pozwoli mi.
JCobb

Dzięki za zgłoszenie się. Z pewnością zaktualizuję swoją odpowiedź, gdy tylko 10.8.2 spadnie i mam szansę ją wypróbować.
Brant Bobby
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.