Czy Gmail wypycha iPhone'a 4S?


9

Właśnie dostałem iPhone'a 4S i wygląda na to, że mój e-mail odpytuje, a nie wypycha. Skonfigurowałem konto Gmail, a e-maile nie przychodzą na mój telefon natychmiast. Wygląda na to, że odpytuje, a nie naciska. Widzę średnio około 10-minutowe opóźnienie między wyświetleniem wiadomości e-mail w przeglądarce a wyświetleniem telefonu.

Czy Gmail wypycha to urządzenie, czy też coś źle skonfigurowałem?


1
Wydaje się, że najlepszą opcją w tym momencie jest aplikacja Google Gmail na iOS.
daviesgeek

Odpowiedzi:


14

Jeśli skonfigurujesz konto Gmail jako IMAP, nie zostanie ono przekazane. Jeśli skonfigurujesz swoje konto Gmail jako konto Exchange, tak będzie. Instrukcje, jak to zrobić, znajdują się na tej stronie . Mam nadzieję że to pomoże.


Tym się właśnie zajmuję. Jedynym problemem jest to, że iPhone nie ma pojęcia o funkcji archiwizacji Gmaila, gdy konto jest dodawane jako Exchange. Będziesz mieć ikonę kosza, która „usunie”, ale serwery Gmaila potraktują to jako archiwum. Ręczne przenoszenie wiadomości z folderu Skrzynka odbiorcza do folderu Kosz w interfejsie iPhone'a również nie działa. Jedynym sposobem na usunięcie wiadomości jest zalogowanie się do interfejsu internetowego i usunięcie go tam. Wszystkie pozostałe działania po prostu zarchiwizują to.
Bryson,

Zgadzam się, że to rzeczywiście straszna cecha; i jest to jeden z powodów, dla których przestałem używać Gmaila. Google zdecydowało się wdrożyć usuwanie swoich serwerów jako archiwa (zamiast postępować zgodnie ze standardem), ponieważ w ich najlepszym interesie jest zachowanie jak największej ilości informacji. Powiedziawszy to, pierwotne pytanie, które miałeś dotyczyło wypychania Gmaila, czy też nie, i technicznie przekazuje on swoje dane po skonfigurowaniu go jako Exchange. Problem Usuń jako archiwum nie jest usterką Exchange ani iOS, ale celową decyzją projektową Google. Program My Office Exchange jest usuwany zgodnie z oczekiwaniami.
Christian Correa,

2
Możesz przejść do strony m.google.com/sync z iPhone'a, aby kontrolować zachowanie usuwania w konfiguracjach Exchanfe.

Ta strona pomocy Google jest wyłączona
James McMahon

2

W iOS 6 zmieniłem ustawienia kont Google z Exchange na IMAP, aby je przetestować i myślę, że nie są one kompatybilne z Push. Jeśli przejdziesz do „Ustawień”, a następnie do „Poczty, kontaktów, kalendarzy” w iOS, możesz przejść do „Pobierz nowe dane”, aby włączyć Push, ale jeśli przejdziesz do „Zaawansowane” (w „Pobierz nowe dane” ), możesz zobaczyć, jeden po drugim, jak iOS pobierze pocztę z każdego konta i tylko konto iCloud ma włączoną funkcję Push, ale nie inne, więc jedyną opcją jest skonfigurowanie ich za pomocą metody Exchange :(. Dziwne chodzi o to, że w Mountain Lion, używając domyślnej metody Gmaila, dostajesz e-maile push, więc jeszcze tego nie rozumiem :(

Oto facet wyjaśniający problem i metodę wymiany: http://www.youtube.com/watch?v=g107DStzN8Y


-1

Funkcja wypychania nie działa w przypadku wiadomości e-mail, dla których zostały utworzone reguły. Na przykład, gdy utworzyłem regułę, która przeniosła wszystkie wiadomości e-mail od nadawcy X do określonego folderu - Outlook utworzy folder, a Gmail utworzy folder / etykietę, ale nie zostanie to przekazane do mojego iPhone'a - wygląda na to, że tylko e-maile główna skrzynka odbiorcza zostanie popchnięta. Upewniłem się, że wszystkie foldery zostaną również wypchnięte w ustawieniach e-maili wymiany.


-2

Wypychanie działa od razu po wyjęciu z pudełka

  • MobileMe
  • iCloud
  • Wymieniać się
  • Wieśniak!

W Google masz możliwość skonfigurowania konta (na iDevice) jako konta Exchange, które następnie zostanie również wypchnięte. Konfigurowanie go tak, jak Gmail daje odpytywanie (jak wszyscy inni dostawcy).


Błędny. Konta Exchange również są wypychane i mają długi czas, a Google umożliwiło dodawanie kont Gmail jako Exchange dla iPhone'ów.
Bryson,

Hotmail (który, jak zakładam, jest odmianą na Exchange) również wypycha.
Hand-E-Food
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.