Zmień rozmiar czcionki wprowadzanego tekstu w pliku PDF w wersji zapoznawczej 9.0


9

Przeczytałem kilka podobnych pytań, ale wydają się one nieaktualne. Wiele osób wspomniało o opcji „pokaż czcionki” w menu „Narzędzia”, która nie istnieje. Inni wspominają o kilku sposobach pokazania paska narzędzi znaczników, który zawiera opcję formatowania czcionek, ale zmiana tych opcji absolutnie nic nie wpływa na tekst, który wprowadzam. Próbowałem podświetlić istniejący wprowadzony tekst i zmodyfikować wartości oraz próbowałem zmienić wartości przed wprowadzeniem nowego tekstu. Wydaje się, że nic nie działa, a mój tekst jest zdecydowanie za duży, aby zmieścił się w polu, który próbuję wypełnić.

Jakieś inne sposoby zmiany rozmiaru czcionki, których nie widzę? Czy to może błąd w tej wersji, która wkrótce zostanie załatana?

Dzięki.

Odpowiedzi:


9

Na pasku narzędzi znaczników wszystko, co musisz zrobić, to dodać pole tekstowe, a następnie dowolny tekst będzie można dostosować za pomocą opcji formatowania tekstu

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Więc nie ma sposobu, aby to zrobić z polami tekstowymi, które są już ustawione w pliku PDF, który próbuję wypełnić? Musiałbym dodać własne nowe?
Jake T.

Nie wiem, ponieważ nie miałem żadnych dokumentów PDF z polami, o których wspominasz, z którymi mógłbym spróbować. Użyłem jedynego dokumentu PDF, który miałem wystarczająco blisko, aby odpowiedzieć na twoje pytanie
wch1zpink

Pozostawię pytanie otwarte dłużej, aby sprawdzić, czy ktoś może rozwiązać istniejący wcześniej problem z polem. Jeśli nie, zaznaczę to jako, że mógłbym go użyć przynajmniej do uzyskania mojego pliku PDF do druku. Dzięki za pomoc.
Jake T.

1
Głosuj za pięknym gifem. =)
Christine Cooper

Przepraszamy za duże opóźnienie w oznaczeniu go jako poprawnego! Ból, ale zadziałało dla mnie i nikt inny nie przedstawił alternatywnego rozwiązania.
Jake T.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.