Mój MacBook Pro rozłącza się z Wi-Fi, gdy nie jest używany


2

Zwykle pobieram duże pliki z dnia na dzień, ale ostatnio sformatowałem komputer Mac, aby wszystkie ustawienia zostały utracone. Nie jestem zbytnio specjalistą od technologii i próbowałem dostosować ustawienia i tak dalej, ale tak naprawdę nie wiem, co powinienem zrobić.

Po rozpoczęciu pobierania podłączam komputer Mac do zasilacza i przyciemniam ekran. Ku mojemu zdziwieniu, Wi-Fi rozłącza się, gdy mój Mac nie jest używany, w ten sposób zatrzymując wszystkie moje pobrania. W JAKI SPOSÓB ZAPOBIEC MÓJ MAC Z ODŁĄCZENIA OD WIFI?

Oto moje ustawienia oszczędzania energii i obecnie używam Yosemite: Oto moje ustawienia energii:


Możesz użyć jednego z nich: kofeiny , amfetaminy lub Wimoweh . Wimoweh to bardziej automatyczne rozwiązanie, w którym podobnie jak pozostałe dwa, które w zasadzie robią to samo, są nieco bardziej manualnymi rozwiązaniami za pomocą jednego kliknięcia, aby zapobiec uśpieniu Maca, gdy są aktywne. Chociaż amfetamina może wykryć, czy działa pojedyncza aplikacja. W przeszłości bardzo często korzystałem z kofeiny podczas pobierania dużych plików.
Joonas,

Źle to sformułowałem. Amfetamina ma w zasadzie funkcję automatycznej dezaktywacji, jeśli zdefiniowana aplikacja jest zamknięta. Jednak nie aktywuje się automatycznie po ponownym otwarciu aplikacji (z dowolnego powodu), jak robi to Wimoweh.
Joonas,

Odpowiedzi:


1

Spróbuj odznaczyć „uśpienie dysków twardych, gdy to możliwe”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.