Scal adresy e-mail na iCloud


9

Popełniłem błąd. Jestem programistą i podczas testowania iCloud założyłem konto @ me.com (nazwijmy to dummy@me.com). Teraz konfiguruję iCloud na wszystkich moich urządzeniach i chcę używać mojego oryginalnego Apple ID, do którego używam Gmaila. Aby korzystać z Notatek i Poczty w iCloud, potrzebuję poczty @ me.com i chciałbym użyć tej, którą zrobiłem wcześniej (dummy@me.com), ale słyszę, że ten e-mail jest już zarejestrowany - to prawda, to moje . Mój oryginalny identyfikator Apple ID ma dołączony inny adres e-mail @ me.com (nazwijmy go placeholder@me.com).

Czy ktoś wie, czy istnieje sposób na usunięcie dummy@me.com i odtworzenie go na moim oryginalnym Apple ID lub dołączenie go do mojego oryginalnego Apple ID?


2
Narzędziom zarządzania Apple ID / iCloud brakuje tak absurdalnie. Nie oczekuj, że będziesz w stanie zrobić coś, co zostanie uznane za „skomplikowane”.
Jonathan.

Odpowiedzi:


4

Mimo pozytywnych raportów z września wydaje się , że nie będziesz w stanie scalić identyfikatorów Apple ID. Możesz jednak skonfigurować iPhone'a, iPoda Touch, iPada, Maca lub PC do korzystania z dwóch różnych kont dla iCloud i zakupów :

iPhone, iPad lub iPod touch:

Podczas pierwszej konfiguracji urządzenia z systemem iOS 5 wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać z iCloud. Jeśli pominąłeś asystenta konfiguracji, zaloguj się w Ustawienia> iCloud i wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać z iCloud. W Ustawieniach> Sklep zaloguj się przy użyciu Apple ID, którego chcesz używać do zakupów w sklepie (w tym iTunes w chmurze i iTunes Match). Może być konieczne wylogowanie się, aby zmienić identyfikator Apple ID.

Prochowiec:

Wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać dla iCloud, w menu Apple ()> Preferencje systemowe> iCloud . Wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać do zakupów w sklepie (w tym iTunes w chmurze i iTunes Match) w iTunes> iTunes Store .

PC:

Wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać dla iCloud, w Panelu sterowania> Sieć> Internet> iCloud . Wprowadź identyfikator Apple ID, którego chcesz używać do zakupów w sklepie (w tym iTunes w chmurze i iTunes Match) w iTunes> iTunes Store .

Uwaga: możesz zmienić identyfikator Apple ID używany do zakupów w sklepie w dowolnym momencie. Konto, którego używasz do dowolnej funkcji iTunes w chmurze, możesz jednak zmienić tylko raz na 90 dni. Zobacz ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.