Problem z dźwiękiem gitary USB Macbook Pro


1

Kupiłem kabel gitarowy USB Neweer do mojego MacBooka Pro 2015. Kiedy go podłączę i spróbuję go użyć, ma on 1 sekundowe opóźnienie, a kiedy próbuję to naprawić różnymi opcjami; udaje mi się naprawić opóźnienie, ale z czasem pojawia się szumiący dźwięk. Dźwięk ten stopniowo wzrasta w ciągu 10 sekund, a potem słychać tylko ten dźwięk zamiast gitary. Próbowałem wszystkiego, nie wiem co robić.


To pytanie może zostać zamknięte z powodu faktu, że nie chodzi o sprzęt Apple, a nie jest jasne, jakiego oprogramowania używasz? Możesz spróbować edytować pytanie, aby wyjaśnić w jaki sposób próbowałeś go naprawić, inaczej nie będziemy wiedzieć, czy sugerujemy tylko te same rzeczy, które już próbowałeś. Czy próbowałeś uzyskać pomoc od Neweer lub gdziekolwiek kupiłeś kabel?
Monomeeth

Odpowiedzi:


2

Nigdy nie uzyskasz zerowego opóźnienia. Wielkość opóźnienia zależy od rozmiaru bufora, który powinien być ustawiony w panelu sterowania sterownika lub aplikacji audio. Im mniejszy bufor, tym większa moc przetwarzania potrzebna do jego osiągnięcia, stąd rozpad w miarę zmniejszania.

Zbadaj za pomocą dowolnej aplikacji, która może używać ASIO zamiast sterowników systemowych nie uruchamiaj żadnych niepotrzebnych aplikacji w tym samym czasie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.