Trwałe zabijanie dGPU na MacBooku Pro, w tym podczas uruchamiania


2

Chciałbym trwale zabić dyskretny procesor graficzny na moim MacBooku Pro 2011 2011, aby zawsze korzystał ze zintegrowanego procesora graficznego, w tym podczas uruchamiania.

(Dlaczego? dyskretny procesor graficzny przy rozruchu, który nie mógł lub nie dałby mi informacji na ten temat. Ponadto powiedziano mi, że komputer jest teraz uważany za „vintage” i że „Apple nie produkuje już karty logicznej”, więc nie mogę uzyskać komputer naprawiony nawet z kieszeni. Cóż ... to wydaje się dość dziwne, ponieważ program wymiany tablicy logicznej zakończył się 31 grudnia 2016 r. (czyli dwa tygodnie temu.) Teraz mam komputer, który działa doskonale, z wyjątkiem zły dGPU, który nie byłby głupkiem i właśnie zmarł 15 dni wcześniej, byłbym w stanie go naprawić za darmo.)

Znalazłem kilka wątków na tym forum, niektóre z nich są starsze. Jak dotąd wygląda to na najlepszą metodę: http://www.asyncro.com/2014/03/24/macbook-pro-discreate-graphics-card-issue-fix-updated/

Czy to wciąż najlepsza metodologia do tego? Pod warunkiem, że upewniam się, że nie usuwam plików sys HD 3000 iGPU, czy to może zabić dGPU bez wrzucania komputera do pętli trybu awaryjnego? Jeśli nie, co polecasz? Dziękuję Ci


sprawdź forums.macrumors.com/threads/… . to jest post nr 528 i jest dość prosty. ogromna nić polega na tym, że wszyscy zastanawiają się, co robić, ale nie martw się zbytnio.
JL Peyret,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.