Jak opóźnić blokowanie mojego komputera Mac, gdy go nie używam


Odpowiedzi:


25

W programie Lion w Ustawieniach systemu w części Bezpieczeństwo i prywatność znajduje się ustawienie z pytaniem, ile czasu po śnie lub rozpoczęciu wygaszacza ekranu jest wymagane hasło.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Po kliknięciu kłódki, aby wprowadzić zmiany, moje „Wymagaj hasła” jest wyłączone. Być może jest to niestandardowa zmiana w moim laptopie dostarczonym w biurze?
xyz

@xyz Po kliknięciu blokady kliknij przycisk „Zaawansowane ..” u dołu, który zawiera pole tekstowe, w którym możesz wprowadzić liczbę minut braku aktywności w celu wylogowania. Może właśnie tego szukasz ...
Mt

mtk to nie to, co odnosi się do @xyz, jest to linia „Wymagaj hasła___ po uśpieniu ...”, która jest wyłączona, mam ten sam problem, prawdopodobnie dlatego, że to także laptop firmowy.
r1ckr

4

Jeśli ktoś dostanie ten problem, nie rozwiążesz go powyżej. Musisz przejść do preferencji systemowych, a następnie oszczędzania energii, a następnie ustawić czas oczekiwania na użycie baterii i wtyczki. Wyróżnij (Cmd + spacja) i wejdź w Oszczędzanie energii. Po wejściu znajdziesz :)


Pytanie brzmiało, jak opóźnić blokowanie (tj. Wymóg nazwy użytkownika i hasła). Opisałeś, jak zmienić opóźnienie przed wyłączeniem ekranu. To coś zupełnie innego. Przyjęta odpowiedź jest poprawna.
T Nguyen,

2

W systemie macOS Sierra

Kliknij ikonę jabłka Lewy górny róg -> Preferencje systemowe ..

Kliknij ikonę Bezpieczeństwo i prywatność

Kliknij kartę Ogólne.

Teraz możesz zwiększyć lub zmniejszyć czas blokowania. wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj0

Można to uzyskać ze strony support.apple.com,

Wyłącz wyświetlacz lub uśp go

Wybierz Preferencje systemowe z menu Apple , a następnie kliknij Oszczędzanie energii . Użyj suwaka, aby wybrać czas braku aktywności. Jeśli wyłączysz wyświetlanie przed uruchomieniem wygaszacza ekranu, wygaszacz ekranu nie uruchomi się po pewnym czasie bezczynności.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.