Otwórz wszystkie karty iCloud z iPhone'a na Macu


9

TLDR; Czy istnieje sposób na jednoczesne otwieranie wszystkich kart iCloud zapisanych w telefonie iPhone na komputerze Mac?

Używam mojego iPhone'a do przeglądania i jako „czytam go później” po prostu zostawiam tam otwarte zakładki, aby otworzyć je później na komputerze Mac. Czy istnieje sposób, aby otworzyć je wszystkie (podobnie jak Chrome na karcie „Karty z innych urządzeń” na stronie Historia)?

Odpowiedzi:


9

Zakładając, że nie wymaga się, aby otwierały się dosłownie jednocześnie, ale po prostu szybko, jest to całkiem wykonalne.

Najpierw dodaj ikonę iCloud Tabs ( Ikona kart iCloud) do paska narzędzi Safari, jeśli jeszcze go nie ma. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy pasek narzędzi, wybierz „Dostosuj pasek narzędzi…” i przeciągnij ikonę w żądane miejsce.

dodaj ikonę do paska narzędzi

Gdy ikona znajdzie się na pasku narzędzi, kliknij ją. Pojawi się lista kart otwartych na innych urządzeniach. Aby szybko otworzyć wiele lub wszystkie te strony w Safari, wystarczy przytrzymać klawisz Command ( ) podczas klikania każdej witryny, którą chcesz otworzyć.

Kliknięcie klawisza Command, zakładki lub innego odwołania do strony domyślnie spowoduje otwarcie go na karcie w tle. Jeśli po kliknięciu jednego z elementów na liście stwierdzisz, że otwiera się on na pierwszym planie i zamyka menu kart iCloud, albo kliknij i przytrzymaj klawisz Shift , albo odznacz „Gdy otworzy się nowa karta lub okno, zrób to aktywne ”w ustawieniach karty Safari (Safari> Preferencje…> Karty).

Edycja: zewnętrzne narzędzie CloudyTabs to aplikacja paska menu, która umożliwia otwieranie wszystkich kart iCloud jednocześnie. (h / t Matt Sephton za znalezienie!)


1
Mimo że nie jest tak łatwy w użyciu, jak rozwiązanie Chrome i karty otwarte w iPhonie pojawiają się na komputerze, trochę czasu. Dzięki!
Modestos Kaffes,

Zastanawiam się, czy można to zautomatyzować za pomocą AppleScript?
Matt Sephton,

2
@MattSephton Dobry pomysł! Nie mam niezbędnych kotletów, ale jeśli to pomaga, w ~ / Library / Application Support / Safari / CloudTabs.db znajduje się plik .db, który, jak zakładam, zawiera odpowiednie dane. Nie byłem w stanie otworzyć go za pomocą mojej przeglądarki SQLite ...
Timothy Mueller-Harder,

2
Ponadto lokalizacja pliku jest w rzeczywistości~/Library/Safari/CloudTabs.db
Matt Sephton

1
@MattSephton Dobre znalezisko, dodałem CloudyTabs do mojej odpowiedzi!
Timothy Mueller-Harder,

0

Jedną z opcji, która może działać pośrednio, jeśli możesz łatwo zlokalizować segment w czasie, w którym przeglądałeś na drugim urządzeniu, jest użycie widoku Historia, a następnie możesz wybrać zakres kart za pomocą shift+ kliknięcia i / lub cmd+ kliknięcia, a następnie możesz przytrzymać cmdi kliknąć dwukrotnie, aby otworzyć wszystkie karty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.