Jak mogę pracować w innych aplikacjach, korzystając z widoku prezentera PowerPoint na komputerze Mac?


15

W systemie Windows można przełączać się między otwartymi aplikacjami i pracować z nimi, gdy program PowerPoint jest otwarty w widoku prezentera. W tym trybie widownia widzi tylko prezentację PowerPoint, podczas gdy ty używasz innych aplikacji.

Tak więc prezenter ogląda prezentację za pośrednictwem MacBooka, a publiczność widzi ją na projektorze.

Nie wydaje się to możliwe na komputerze Mac. Czy ktoś wie, jak można to osiągnąć?


1
Czy dotyczy to konfiguracji z wieloma monitorami? Nie przypominam sobie żadnych wystąpień nie widząc, gdy prezenter przełącza do innych aplikacji, gdy również za pomocą programu PowerPoint (w systemach Windows i Mac). Jedyne, co by to umożliwiło (i co widziałem), to posiadanie wielu monitorów jako rozszerzonego pulpitu.
Christian Correa,

@ChristianCorrea - spróbuj tego jako odpowiedzi? (Głosowałbym). Chciałem powiedzieć to samo; Preferencje systemowe, sprzęt, wyświetlacze i wyłączanie kopii lustrzanej.
DanBeale,

@ChristianCorrea, jeden monitor dla prezentera (na MacBooku) oraz projektor dla publiczności.
Przywróć Monikę - Do widzenia,

Ja też mam ten sam problem. Za pomocą laptopa PC mogę jednocześnie uruchamiać wiele programów i przeglądać różne, podczas gdy moi uczniowie widzą tylko mój program Powerpoint. Z tego powodu zacząłem używać MacBooka Pro i szybko wróciłem do korzystania z laptopa z systemem Windows. Nie ma sposobu, aby program PowerPoint działał na komputerze Mac, tak jak na komputerze PC. To naprawdę śmierdzi i sprawiło, że odeszłam od macbooka.

Odpowiedzi:


16

Zakładam, że konfiguracja wielokrotnego wyświetlania w trybie rozszerzonym (nie dublowanym). Też miałem ten problem.

Odkryłem, że w programie PowerPoint Mac 2011:

 • przejdź do zakładki „Pokaz slajdów” na wstążce.
 • Kliknij przycisk „Konfiguruj przedstawienie”.
 • Zmień przycisk opcji „Pokaż typ” na „Przeglądane przez osobę (okno)”.

Spowoduje to umieszczenie prezentacji w oknie, które można zmaksymalizować na ekranie prezentacji (dla mnie podłączony drugi ekran). Tak, dostajesz pasek tytułowy, ale w przeciwnym razie jest to faktycznie pełny ekran. Na głównym ekranie (który jest nadal ekranem mojego laptopa) mogę przejść do różnych aplikacji bez wpływu na ekran prezentacji w oknie.


1

Sugestia Per @ DanBeale: Sposób, w jaki widziałem prezentera przełączającego się do aplikacji oddalonej od programu PowerPoint bez wyświetlania go na wyjściu wideo prezentacji, to robienie tego na osobnym ekranie, gdy rozszerzasz pulpit za pomocą projektora. To samo zachowanie można zaobserwować na komputerze MacBook, gdy rozszerzasz pulpit za pomocą zewnętrznego monitora.

Innymi słowy, nie sądzę, że to, czego szukasz, to funkcja programu PowerPoint sama w sobie. To zachowanie powinno być również podobne w systemie Windows.

Na przykład: ilekroć podłączam MacBooka do zewnętrznego źródła wideo, powiedzmy telewizora Vizio, zwykle używam przejściówki Apple mini-DVI na VGA. Korzystanie z portu wyjściowego wideo MacBooka wywołuje dodatkowe opcje w Ustawieniach wyświetlania w Preferencjach systemowych. Jeśli zdecyduję się rozszerzyć pulpit, a nie jego kopię lustrzaną, mogę użyć telewizora Vizio do wyświetlenia wszystkiego, co chcę (PowerPoint, Keynote, Hulu ponad Safari itp.). Gdy to robię, własny ekran MacBooka pozostaje dla mnie darmowy, aby używać go w dowolny sposób. Ten ekran nie jest wyświetlany przez telewizor.

Możesz osiągnąć te same wyniki za pomocą projektora, a nie telewizora. Mam nadzieję że to pomoże.


1
Podczas korzystania z rozszerzonych komputerów stacjonarnych i programu PowerPoint tryb prezentacji używa obu monitorów na pełnym ekranie, dlatego dowolny przełącznik spowoduje zamknięcie programu PowerPoint. Mam ten sam problem z robieniem prezentacji i jest to bolesne doświadczenie. Twoje rozwiązanie działa tylko wtedy, gdy nie używasz widoku prezentera, a program PowerPoint działa tylko na wyświetlaczu zewnętrznym, co nie pozwala na korzystanie z widoku prezentera.
BinaryMisfit,

@Diago ma rację, nie tego szukałem, ponieważ używam widoku prezentera.
Przywróć Monikę - Do widzenia,

1

Użyj Command + Opcja + D, aby przywołać dok Apple w dowolnym momencie ... upewnij się, że masz aplikacje, do których chcesz uzyskać dostęp w doku. Przed przejściem do trybu prezentacji pokazu slajdów zasugeruj, aby wyświetlić dokument na jakimkolwiek monitorze, którego uczestnicy nie zobaczą, i pozostaw go tam przed uruchomieniem slajdów. Po pokazaniu slajdów można uzyskać dostęp do innych aplikacji, tak aby uczestnicy nie widzieli na drugim monitorze *, na przykład prezenterzy przeglądają * za pomocą doku.


0

Udało mi się to, przechodząc do zakładki pokazu slajdów, a następnie konfigurując pokaz slajdów i wybierając opcję Przeglądaj według pojedynczej opcji, powoduje to umieszczenie pokazu slajdów w oknie, ale możesz zrobić cokolwiek na drugim ekranie .


0

Dziękuje wszystkim. Nadal są pewne dziwactwa, które ścigałem. Może byłoby to pomocne dla innych (korzystających z MacBooka Pro i OS X 10.10.1)

 1. Pamiętaj, aby wyłączyć wyświetlanie lustrzane w systemie operacyjnym za pomocą paska ikon u góry pulpitu - obraz na monitorze z trójkątną podstawą.

 2. W programie PowerPoint:

  za. Tylko jeden dokument ppt został przeniesiony na monitor rozszerzony

  b. W tym ppt przejdź do Setup Show i upewnij się, że BROWSED BY INDIVIDUAL jest ustawiony (zwróć uwagę, że ekran opcji pojawia się na głównym monitorze)

  do. Uruchom pokaz slajdów, tworzy to okno przeglądarki slajdów na rozszerzonym pulpicie

  re. Maksymalizuj to okno w lewym górnym zielonym kółku maksymalizacji

  mi. Teraz może pracować na podstawowym, podczas gdy drugi ma ppt

  fa. Aby przejść dalej ppt, przesuń kursor na rzutowany slajd i dwukrotnie kliknij raz. Następnie będzie się zachowywać jak zwykle po ustawieniu ostrości

  sol. UWAGA: po wyjściu z prezentacji należy zmienić widok, aby nie być pełnym ekranem za pośrednictwem Ctrl-Command-F(lub wyświetlić Wyjdź z pełnego ekranu)

Mam nadzieję że to pomoże!


0

Po wielu badaniach w Internecie znalazłem sposób na uruchomienie innych aplikacji podczas prezentacji Keynote. W preferencjach Keynote upewnij się, że pole „Zezwalaj Expose, Dashboard i innym na używanie ekranu”. Następnie skonfiguruj Mission Control (wcześniej znane jako Spaces), aby mieć okno Keynote na Desktop-1 i okno innej aplikacji na Desktop-2. Teraz wciśnij „Play”. W dowolnym momencie prezentacji naciśnij „F” (aby wstrzymać pokaz slajdów); Command-2 (aby przejść do alternatywnej aplikacji); Command-1 (powrót do Keynote); i spacja (aby wznowić). Twoi klienci zobaczą tylko jeden slajd przez cały czas i nie zobaczą nic, co robisz na wirtualnym pulpicie-2.


Czy możesz to podnieść, aby odzwierciedlić Powerpoint?
bmike

-1

Jeśli wykonasz ten samouczek, pokaże ci, jak wykonać kopię lustrzaną wyświetlaczy, co nie jest tym, czego chcesz. Ponieważ nie chcesz, aby były dublowane, odznacz to pole. Mam nadzieję, że to pomoże.

http://www.usingmac.com/2008/6/19/setting-mirror-display-for-your-mac


Dzięki, ale problem polega na tym, że w systemie Windows mogę uruchamiać inne aplikacje jednocześnie, ale na komputerze Mac kończy prezentację. Nie sądzę, aby twoja sugestia pomogła, popraw mnie, jeśli się mylę.
Przywróć Monikę - Pożegnanie SE

Nie powinno się w żaden sposób wychodzić z prezentacji, aby przetestować ją na twoim komputerze, ponieważ robię to cały czas. Przeciągam okno programu PowerPoint do nowego ekranu, a następnie naciskam przycisk odtwarzania. Powinien po prostu grać na tym zewnętrznym wyświetlaczu.
BDGapps,

-1

Rozwiązanie E. Lu jest jedyną rzeczą, którą widzę, która osiąga to, co robi Windows PPT 2010 od razu po wyjęciu z pudełka: umożliwia wyświetlanie pokazu slajdów PPT na ekranie zewnętrznym, podczas gdy robisz coś innego na swoim podstawowym (ekranie MacBooka).

W systemie Windows możesz „skonfigurować pokaz”, aby wyświetlać slajdy na dowolnym ekranie, który ci się podoba, a następnie, gdy przejdziesz do trybu pokazu slajdów, tylko slajdy, które wyznaczyłeś, są używane do slajdów, a drugi ekran może być używany do tego, co chcesz. Oczywiście, kiedy klikniesz Page w dół, aby przejść do kolejnych slajdów, PPT (w szczególności pokaz slajdów PPT) musi mieć Windows Focus.

W preferencjach programu PowerPoint jest opcja -> Widok, która mówi: „zawsze wyświetlaj kopię lustrzaną przy przełączaniu do innego widoku lub aplikacji” - Odkryłem, że odznaczenie to utrzymywało bardzo dziwne zachowanie całego pulpitu Maca jako dublowane, gdy korzystałem z Command-Tab aby przełączyć się z PPT podczas pokazu slajdów (przy obowiązkowym widoku prezentera).

Czy ktoś wie, jak ręcznie przesuwać slajdy w trybie „Przeglądaj w kiosku (pełny ekran)”?

Proponuję wszystkim odwiedzić stronę Microsoft Office dla komputerów Mac i przekazać opinię na ten temat - potrzebujemy trzeciej opcji „starej szkoły” na wstążce „Ustawienia dwóch ekranów” !!


Witam i zapraszam do Ask Different. Publikowanie w sekcji odpowiedzi jest specjalnie zarezerwowane do publikowania bezpośrednich odpowiedzi na zadawane pytanie. Format pytań i odpowiedzi Stack Exchange różni się od typowego forum i nie jest przeznaczony do dyskusji. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję Pomoc . Zastanów się nad usunięciem tego, ponieważ prawdopodobnie nadal będzie on przyciągał głosy za to, że nie jest bezpośrednią odpowiedzią na pytanie lub poprawi się, aby był bezpośrednią odpowiedzią.
Ian C.

-1

Możesz użyć widoku prezentera, ale użyj CMD-Tab do przełączania programów na komputerze Mac.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.