OSX / Chrome ciągle przeskakuje do wideo na pełnym ekranie


9

Kiedy odtwarzam film w Google Chrome na pełnym ekranie, na przykład Netflix lub film na youtube, mój MacBook wydaje się bardzo zdeterminowany, aby skupić się na tym filmie. Jeśli spróbuję przejść na inny pulpit lub miejsce, przesuwając trzema palcami w lewo lub w prawo, przeskakuje z powrotem do filmu. Czasami dzieje się to natychmiast, czasem po około 10-20 sekundach. Nie dzieje się tak, gdy wstrzymuję wideo, dopóki jest on w stanie wstrzymania, mogę swobodnie poruszać się między wszystkimi komputerami. Jak tylko ponownie nacisnę przycisk odtwarzania, zacznie przeskakiwać z powrotem do filmu, bez względu na to, co zrobię. Chciałbym odtworzyć wideo na pełnym ekranie, nie oglądając go przez cały czas. Czasami muszę jednocześnie korzystać z okna pracy lub czatu.

To się dzieje już od jakiegoś czasu (może odkąd zaktualizowałem się do indywidualistów, ale nie jestem pewien). Inne przeglądarki i aplikacje wydają się być w porządku, nie ma problemu. Czy ktoś ma pomysł, co to powoduje?

Informacje o moim komputerze:

MacBook Air (13-calowy, początek 2014 r.)

OSX El Capitan, wersja 10.11.6 (15G1108)

Wersja Google Chrome 55.0.2883.75 (64-bitowa)


Nie mam rozwiązania, ale doświadczam tego samego w Sierra. Próbowałem otworzyć wideo w oknie incognito, co początkowo nie pomogło. Jednak podczas pisania tego problemu problem nie występuje. Może to też możesz przetestować.
wiosłowa


1
Możliwy duplikat apple.stackexchange.com/questions/108333/... . Najwyraźniej ma to coś wspólnego z Dyskiem Google.
mbeiswenger

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.