OSX ciągle przełącza się na pierwszą spację


29

Używam spacji z 10.9. Uruchamiam kilka aplikacji w trybie pełnoekranowym. Co jakiś czas skupiłem się na aplikacji w trybie pełnoekranowym i wróciłem do pierwszej przestrzeni. Dzieje się tak bez wkładu w moim imieniu.

Podejrzewałem, że skupia się na aplikacji w tle. Zamykam wszystkie aplikacje, które to robią, a także wyłączyłem przełączanie miejsca na fokus aplikacji. Po zresetowaniu problem nadal występuje.

Zauważyłem, że pasek narzędzi przestaje działać po przełączeniu. Wydaje się to być błędem, ponieważ gdy aplikacja nie jest w trybie pełnoekranowym, ikony na pulpicie znikną na ułamek sekundy, a następnie ponownie się pojawią. Wydaje się, że dzieje się to z taką samą częstotliwością jak problem przełączania przestrzeni. Czy ktoś to policzył? Czy jest jakaś poprawka? Doprowadza mnie to do szału!


Ten artykuł może być interesujący maketecheasier.com/…
Simon,

Miałem ten sam problem, ale miałem już odinstalowany Dysk Google (aktualizacja wcześniejszych wersji). Ale na wypadek, gdyby ktoś inny był w takiej samej sytuacji jak ja, zdawało mi się, że tak się dzieje, gdy Microsoft Word 2011 był otwarty.
BrDaHa

@BrDaHa: Mam taki sam problem jak ty. Przełączanie jest spowodowane przez Word dla mnie. Czy znalazłeś sposób na rozwiązanie tego problemu? To bardzo irytuje ... Nawet wczoraj przeprowadziłem czystą ponowną instalację OSX, ale bezskutecznie.
koenlek,

Odpowiedzi:


28

Wydaje się, że jest to związane z Dyskiem Google. Zachowanie ustało po zamknięciu aplikacji Dysk Google (na pasku zadań).

Jeśli masz ten sam problem, zgłoś się także na forach pomocy technicznej Google, aby firma Google poznała zakres problemu: http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/drive/report-a-problem / sv-ZC0ws3Mw

Zostało to już naprawione - https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/drive/report-a-problem/kqdqmoMWtk8


4
Dysk Google może to powodować, ale nie tylko to powoduje. Nie mam Dysku Google i cierpię z tego powodu przez cały dzień. Mój problem wydaje się być związany z Javą, tak jak to się dzieje, gdy buduję projekty za pomocą Maven z Javą w moim IDE lub wierszu poleceń. Jeśli IDE lub iterm2 jest w pełni ekranowany, wróci do pierwszego ekranu pulpitu.
flurdy

Wydaje mi się, że jabłko powinno zbudować solidniejszy pulpit. Mam ten sam problem z aplikacją Google Drive i bez niej. To się wciąż dzieje. Używam macOS High Sierra 10.13.3
Pablo Reyes,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.