Czy istnieje sposób, aby zobaczyć kalendarz na zdjęciach?


1

Chcę kliknąć 25 grudnia 2014 r. I zobaczyć wszystkie zdjęcia, które zrobiłem tego dnia. Myślałem, że kiedyś był iPhos w kalendarzu, czy został usunięty ze zdjęć na macOS?


Na którym urządzeniu Mac lub iOS?
LH16,

Odpowiedzi:


3

Wygląda na to, że kalendarz nie trafił do Sierra. Istnieją jednak inne sposoby wyszukiwania zdjęć przy użyciu określonych słów kluczowych. Na tej stronie pomocy Apple możesz użyć Siri lub Wyszukaj, aby znaleźć zdjęcia zrobione określonego dnia, w określonej lokalizacji lub z konkretnymi osobami:

Aby uzyskać informacje na temat wyszukiwania za pomocą słów kluczowych przypisanych do zdjęć, zobacz Znajdź zdjęcia według słowa kluczowego .

Zapytaj Siri . Powiedz coś takiego:

  • „Pokaż zdjęcia Kalifornii”

  • „Pokaż zdjęcia z kwietnia”

  • „Pokaż zdjęcia na plaży”

  • „Pokaż zdjęcia z wakacji”

  • „Pokaż zdjęcia Becky”

Użyj wbudowanego pola wyszukiwania w zdjęciach:

  1. Kliknij pole wyszukiwania na pasku narzędzi.

  2. Wpisz szukany tekst w polu wyszukiwania.

Podczas pisania sugerowane wyszukiwania pojawiają się pod polem wyszukiwania. Możesz wpisać wiele słów oddzielonych spacją, aby wyszukiwać według wielu kryteriów. Na przykład wpisanie „Kalifornijskiego marszu” powoduje zlokalizowanie wszystkich zdjęć w „Kalifornii” zrobionych w „March. Zablokować cytat

  1. Kliknij element w sugerowanych wyszukiwaniach, aby zobaczyć pasujące zdjęcia.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.