Co jest potrzebne, aby odbić zarówno iPada, jak i MacBooka Pro z końca 2016 r. Na telewizorze HDTV (jednocześnie)?


2

Chcę móc odbić iPada Air i MacBooka Pro z końca 2016 r. Na telewizorze HDTV. Nie jednocześnie, tylko jeden na raz. Wiem, że mogę po prostu podłączyć zarówno adapter pioruna do cyfrowego av, jak i usb-c (thunderbolt 3) do cyfrowego adaptera av, ale czy jest jakiś sposób, aby to zrobić, gdzie nie potrzebowałbym ich obu? Jak może żeński adapter usb-c do męskiego pioruna (ale musiałby być w stanie przekazać zarówno wideo, jak i dźwięk).

Jeśli pomoże to zmniejszyć ilość rzeczy, które muszę kupić, mam już HDMI na HDMI, HDMI na mini HDMI i HDMI na mini DP (piorun 2).

Odpowiedzi:


2

Czy masz Apple TV?

Jeśli tak, to tak bym to zrobił, używając Airplay.

Jeśli nie, to każdy Apple TV (2. generacji i wyżej) obsługuje Airplay i już masz kabel (np. HDMI do HDMI), który musisz podłączyć do telewizora HDTV.

Zaletą tego jest to, że otrzymujesz również wszystkie zalety posiadania Apple TV, nie wspominając o tym, że nie będziesz miał swojego iPada ani MBP podłączonego kablem (lub kablami) do twojego HDTV (tj. Zdarza się, że mirroring przez WiFi i możesz mieć iPada lub MBP w dowolnym miejscu podczas kopiowania).

Jeśli masz pytanie o podłączenie tych urządzeń do dowolnego telewizora HDTV, z którym możesz się połączyć (tj. Nie do jednego telewizora w domu, ale do różnych modeli w różnych miejscach) lub nie chcesz / potrzebujesz Apple TV, to Nie znam jednego rozwiązania, które będzie przekazywać zarówno wideo, jak i dźwięk z obu urządzeń, ale być może ktoś inny będzie miał rozwiązanie.

[EDYTOWAĆ]

Właśnie sprawdziłem i Apple sprzedaje odnowiony Telewizory Apple trzeciej generacji za 59 USD. W tej cenie trudno byłoby zagwarantować wydawanie pieniędzy na kable i / lub adaptery, chyba że zamierzasz je zabrać ze sobą w podróż.

Możesz także kupić nowe urządzenia Apple TV 3 z takich miejsc Cel którzy nadal je mają w magazynie (ponieważ zostały zastąpione).


Nie mam Apple TV. Ciekawe, że może to zrobić, ale na razie próbuje obniżyć koszty. Wygląda na to, że Apple 3rd 3rd Gen to ~ 70 dolarów. Myślę, że jest to lepsze niż 2 oddzielne adaptery cyfrowe av.
Joshua Coady

Nie musi to być „pojedyncze rozwiązanie”. Myślałem, że może uda mi się uzyskać coś, co jest w stanie wykonać połączenie usb-c do hdmi dla macbooka, a następnie prostszy adapter usb-c do pioruna, aby podłączyć go do tego, kiedy chcę go używać z ipadem (lub odwrotnie) ). Po prostu nie byłem pewien, czego szukać, aby upewnić się, że pełny sygnał a / v zostanie dostosowany, a nie tylko do zasilania.
Joshua Coady

Jeśli przypadkiem natknę się na coś, co opublikuję. W międzyczasie natknąłem się na niektóre urządzenia Apple TV 3 nadal dostępne w cenach może interesują Cię. Zaktualizowałem swoją odpowiedź linkami.
Monomeeth

Wygląda na to, że pójdę trasą Apple TV - Walmart odnowił 3-cia gens za 40 dolarów. Dzięki za pomoc.
Joshua Coady
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.