Wyłącz automatyczne zapisywanie wersji roboczych w poczcie na OS X El Capitan i Sierra


14

Mam tutaj problem z domyślną aplikacją poczty w systemie Mac OS El Capitan. Korzystam z mojego konta Gmail na kliencie poczty i automatycznie zapisuję wersje robocze podczas tworzenia wiadomości ... Przeprowadziłem wyszukiwanie i znalazłem różne odpowiedzi, mówiąc, że mogę je wyłączyć, przechodząc do opcji Poczta -> Preferencje -> Konta i po wybraniu konta w polu „Zachowania skrzynki pocztowej” po prostu odznacz pole wyboru „Przechowuj wersje robocze wiadomości na serwerze” ... jak wyjaśniono w tym samouczku, że znalazłem Jak skonfigurować Apple Mail, aby uniknąć duplikatów wersji roboczych w Gmailu ... Ale jest problem ... Nie mam tej opcji w moich preferencjach. Zobacz zrzut ekranu ekranu moich preferencji.

Ekran preferencji

Jestem naprawdę zdezorientowany ... Och, zapomniałem powiedzieć, że to moje pierwsze doświadczenie z komputerem Mac. Czekam na twoje odpowiedzi. Dzięki :)

AKTUALIZACJA: Uaktualniłem do macOS Sierra ... ale problem nadal występuje ...

Odpowiedzi:


14

Po tym, jak nikt nie odpowiedział, więc ponownie przeprowadziłem badania na ten temat ... chociaż nie mogłem znaleźć sposobu, aby wyłączyć funkcję automatycznego zapisywania wersji roboczej w mojej aplikacji Apple Mail ... Wymyśliłem sposób, aby rozwiązać ten irytujący problem z przeciągami. .. Wszystko, co zrobiłem, to to, że w zakładce „Zachowania skrzynki pocztowej” zmieniłem lokalizację folderu Wersje robocze ... teraz zamiast zapisywać wersje robocze w folderze Gmail / Wersje robocze aplikacja pocztowa zapisuje je w folderze Lokalne wersje robocze na moim komputerze Mac. .. Życie jest teraz znacznie łatwiejsze ... teraz nie muszę oglądać wszystkich szkiców, kiedy otwieram skrzynkę pocztową na smartfonie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.