Jak mogę zatrzymać pobieranie w Mac App Store, a następnie wznowić je później?


17

Pobieram macOS Sierra z Mac App Store. Ale mam tutaj problem z elektrycznością. Z tego powodu mój iMac straci moc po 2 godzinach. Teraz chcę wstrzymać pobieranie, aby móc wznowić pobieranie później. Jak mogę to zrobić?

Oto zrzut ekranu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Nie ma potrzeby. Jeśli zamkniesz komputer Mac z powodu problemów z zasilaniem, nastąpi automatyczne wstrzymanie. Po ponownym uruchomieniu nastąpi automatyczne wznowienie. Kluczem tutaj jest to, że pobieranie w App Store nie zapobiegnie wyłączeniu komputera.
Allan

Właściwie zapytałem o to, ponieważ Safari również nie ma żadnych opcji wznawiania pobierania i zaczyna się od początku, jeśli zostanie zamknięty.
Umair Afzal,

To inne pytanie. W przeglądarce Safari możesz wstrzymać pobieranie, klikając „Pokaż pobrane pliki” w menu Widok (lub Option-Command-L) i zatrzymując pobieranie (kliknij X w kółku). Nie musisz zatrzymywać się w App Store.
Allan

Odpowiedzi:


11

Otwórz Launchpad, a zobaczysz swoją aplikację do pobierania. Po prostu kliknij ikonę aplikacji, aby wstrzymać pobieranie, i kliknij ją ponownie, aby wznowić.

starter pokazujący wstrzymane pobieranie


2
O jeny! Jest to niezwykle trudne do znalezienia. Czy interfejs Apple naprawdę ma tak źle?
emrys57

8
To nie działa w Sierra, kliknięcie na nią nic nie robi. Również przycisk pauzy w App Store nic nie robi! Mogłem tylko zatrzymać pobieranie, odłączając internet i czekając na niepowodzenie pobierania.
Matthew Lock

4
+1 dla nie działa, dla High Sierra. Wygląda na to, że nie ma możliwości wstrzymania pobierania High Sierra.
Jayden Lawson

Mogę potwierdzić, że nie działa z High Sierra, mimo że współpracuje z innymi rodzajami aplikacji
Stéphane Bruckert

@JaydenLawson zobacz moją odpowiedź na obejście High Sierra
everton

10

Dla High Sierra 10.13 i Mojave 10.14

Otwórz Finder , a następnie znajdź ikonę aplikacji do pobierania w sekcji Aplikacje i kliknij ikonę X, aby ją „usunąć”:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Następnym razem, gdy zaczniesz pobieranie tej aplikacji, zostanie ona wznowiona od miejsca, w którym się zatrzymała.

Trochę niezręcznie, ale działa.


2
Od
razu

Daj mi znać, jeśli ktoś może potwierdzić, że to działa również dla Mojave 10.14
everton

1
Potwierdzono współpracę z Mojave
James Wahome,

Dziwne. Mam ikonę pobierania Mojave w Finderze, ale ma ona tylko ikonę kartki papieru i nie ma jej blisko X.
Damon Maria,

1

Z mojego doświadczenia związanego z pobieraniem dużej aplikacji ze sklepu Apple App Store jest problem z ikonami w Launchpad, ale jest na to sposób. Kupując aplikację w App Store, po prostu zobaczysz „instalowanie” pod ikoną aplikacji. Jeśli przejdziesz do Launchpad, zobaczysz aplikację z tabelą termometrów pokazującą postęp pobierania. Jeśli go klikniesz, możesz go zatrzymać, a pojawi się słowo „Wstrzymane”. Ale kliknięcie go ponownie nie wydaje się wznawiać pobierania. Zamiast tego wróć do App Store, kliknij zakupiony element menu. Tam zobaczysz aplikację i wykres termometru pokazujący wstrzymane pobieranie. Kliknięcie spowoduje wznowienie pobierania. Prosty, ale słaby przepływ pracy.


0

jeśli nie znajdziesz znaku „x”, po prostu zmień widok w Finderze -> Aplikacje na ikony. Zobaczysz „X”, mam nadzieję, że zadziałało na mojej działającej Highsierra.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.