Podgląd macOS: Błąd w wyróżnieniach PDF, który wyświetla dodatkowe wyróżnienie przesunięcia


5

Wczoraj zaktualizowałem system OSX El Capitan do systemu macOS Sierra . Teraz, gdy otwieram pliki PDF zawierające wyróżnienia, pojawiają się „podwójne wyróżnienia”, tj. oryginalne podświetlenie i dodatkowe podświetlenie, które jest lekko przesunięte. Dzieje się tak tylko w przypadku niektórych najważniejszych wydarzeń.

Zobacz przykład na zdjęciu poniżej. Ta strona powinna zawierać 4 podświetlenia (tytuł rysunku, p1 i p2 na dolnym wykresie oraz część trzeciego ostatniego akapitu), ale wyświetlanych jest 7 wyróżnień. Tylko trzy ostatnie wydarzenia mają „doppelgängers”. Te dodatkowe podświetlenia są przesunięte (w dół i w lewo).

Przykład podwójnego podświetlenia w aplikacji macOS Sierra Preview

Aktualizacja: Quick Look poprawnie wyświetla podświetlenia. Zobacz zrzut ekranu poniżej. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wszelkie sugestie, jak to naprawić?


Czy próbowałeś zgłosić błąd do Apple? bugreport.apple.com
Alistair McMillan

Lub spróbuj skontaktować się z nimi w celu uzyskania pomocy na getsupport.apple.com
owlswipe

Sądzę, że ma to coś wspólnego ze sposobem, w jaki pierwotnie utworzono plik PDF, oraz różnicami między wtyczką używaną przez Quick Look do generowania podglądu, a silnikiem PDF używanym przez Preview do wyświetlania pełnego pliku PDF.
tubedogg

Raport o błędach Apple: „Inżynieria ustaliła, że ​​twój raport o błędzie (28423222) jest duplikatem innego problemu (27898257) i zostanie zamknięty.” Ponadto piszą, że „Deweloper ma widoczność, że jest to duplikat za pośrednictwem RadarWeb ... Dodano duplikat rozdzielczości do notatek ADC ...” .
bonna

3
Mam również problemy z podświetlaniem plików PDF w wersji zapoznawczej w systemie macOS Sierra. - Znikające podświetlenia, szczególnie podczas przewijania. - Zduplikowane lub nakładające się podświetlenia. - Usunięcie niektórych najważniejszych nie będzie działać. Raport o błędzie wydaje się całkiem martwy. Czy są jakieś rozwiązania tego niepożądanego zachowania?
cacosomoza
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.