Zdjęcia iOS 10 usuwające pojedyncze zdjęcia z folderów osób


12

Jak usunąć zdjęcie, które przypadkowo zostało umieszczone w albumie zdjęć niewłaściwych osób?

Mam zdjęcie mojego taty (który już nie żyje), który pojawił się w albumie dla mojego teścia (który bardzo żyje). Nie mogę znaleźć sposobu na usunięcie pojedynczego zdjęcia z albumu nowych osób, gdy już się w nim znajduje. Nie chcę ukrywać całego albumu mojego teścia, po prostu usuń to jedno błędne zdjęcie.

Odpowiedzi:


13

Wybierz teścia z albumu „Ludzie”, naciśnij przycisk „Wybierz” w prawym górnym rogu, dotknij źle oznakowanego zdjęcia, dotknij ikony „Udostępnij” w lewym dolnym rogu, a następnie z listy na u dołu ekranu wybierz „Nie ta osoba”.

Jeśli musisz wybrać wiele zdjęć, zaznacz wszystkie odpowiednie zdjęcia z przewijanej listy u góry arkusza Udostępnij przed naciśnięciem przycisku „Nie ta osoba”.

nie ta osoba kontroluje na zdjęciach z iOS

Jeśli nie widzisz tej kontrolki, prawdopodobnie przeglądasz zdjęcia z lokalizacji innej niż album Ludzie. Użyj przycisków wstecz w lewym górnym rogu, aby przejść z powrotem do listy albumów najwyższego poziomu, a następnie dotknij albumu odpowiadającego osobie, która została błędnie zidentyfikowana na zdjęciach.


Masz zrzut ekranu? Nie widzę opcji „Nie ta osoba” (iOS 10.0.1).
pkamb

1
Co za okropny interfejs użytkownika. Nigdy bym nie pomyślał, aby szukać tego tutaj. Dzięki!
Guillaume Algis

1
Załóżmy, że możemy to zrobić tylko ze zdjęcia w folderze „Ludzie”, a nie ze zdjęcia w innej lokalizacji interfejsu użytkownika. apple.com/feedback
jtheletter

Zgadzam się, że jest to bardzo słaby interfejs użytkownika. Mam nadzieję, że Apple naprawi to wkrótce.
ThomasW

2

Opcja „Nie ta osoba” pojawia się tylko wtedy, gdy wybierzesz osobę z albumu „Ludzie”, a nie poprzez wyszukiwanie Spotlight.


-1

Jak wyżej „Wybierz teścia z albumu„ Ludzie ”, naciśnij przycisk„ Wybierz ”w prawym górnym rogu, dotknij źle oznakowanego zdjęcia, dotknij ikony„ Udostępnij ”w lewym dolnym rogu, a następnie z z listy u dołu ekranu wybierz „Nie ta osoba”. Jeśli nie widzisz na liście „Nie tej osoby”, przesuń palcem w lewo, aby zobaczyć więcej opcji lub dotknij „Więcej”


To wydaje się nie dodawać nic do zaakceptowanej odpowiedzi?
John N
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.