Jak korzystać z istniejącego Apple ID, aby pobierać darmowe aplikacje z App Store bez użycia karty kredytowej?


10

Mam identyfikator Apple ID, który zarejestrowałem lata temu (kiedy kupiłem Ipod Shuffle). Chciałem użyć tego samego Apple ID do pobrania aplikacji na nowo zakupionym MBP - ale za każdym razem, gdy próbuję zalogować się przy użyciu tego Apple ID, pojawia się komunikat „Ten identyfikator nie został użyty w programie Itunes”, a następnie pozwala mi na sprawdzenie " to. W ostatnim kroku poproszono mnie o podanie informacji o karcie kredytowej, czego nie chcę, ponieważ chcę tylko móc pobierać darmowe aplikacje !!

Czy muszę zarejestrować drugi identyfikator Apple ID tylko do pobierania bezpłatnych aplikacji?


Zastanawiałem się nad tym samym. +1 za dobre pytanie!
daviesgeek,

1
Hrm ... Nie musisz podawać danych karty kredytowej, aby pobierać gratisy i podcasty. Dziwne, że nie ma oczywistego sposobu na obejście tego. Będę różnicą w procesie między konfigurowaniem nowego Apple ID a używaniem starego, w przypadku gdy Apple się myli.
NReilingh,

1
Myślę, że chcą, aby karta kredytowa zweryfikowała kraj, w którym się znajdujesz, i zweryfikować twoją tożsamość. Jednak korzystając z iTunes, kiedy ostatnio sprawdzałem, możesz ustawić konto tak, aby nie miało karty, PayPal itp. Może warto spróbować.
Alex

Mac App Store jest nieco mniej polecany (i wybaczający) dla darmowych użytkowników. Spróbuję użyć tego konta z urządzenia z systemem iOS lub skontaktować się z obsługą rozliczeniową, aby upewnić się, że nie jest to usterka, z którą mogliby pomóc. Posiadanie dwóch identyfikatorów jest trudne na dłuższą metę, ale nie masz żadnych zakupów na tym starym identyfikatorze, więc możesz zacząć od nowa, jeśli wolisz ...
bmike

Wydaje mi się, że widziałem to już wcześniej, a ty po prostu „anuluj”, „kontynuuj” lub „dalej” lub coś - po prostu pomiń to. Nie wymagają od ciebie wypełnienia formularza, ale proszą cię o sprawdzenie go w nadziei, że wpiszesz kartę kredytową - nie musisz tworzyć nowego konta.

Odpowiedzi:3

Tak jak skomentowałem - spróbuj ustawić typ płatności na Brak w iTunesrodzaje płatności

Otwórz iTunes i przejdź do iTunes Store, a następnie kliknij swoje konto w prawym górnym rogu. Nastąpi przeniesienie na stronę konta, na której możesz zmienić typ.


3
Nie widzę opcji „Brak”, gdy korzystam z istniejącego konta, to jest problem !!
TCSGrad

@ shan23, może być tak, że początkowo będziesz musiał ponownie wprowadzić swoje dane CC, ponieważ prosi o weryfikację. Po zweryfikowaniu konta spróbuj wykonać powyższe czynności. Właśnie potwierdziłem, że istnieje przycisk „Brak” (ale CC mojego konta jest zweryfikowany). Należy również pamiętać, że nie mam opcji PayPal (być może nie jest dostępna w Kanadzie).

Mogę potwierdzić, że „Brak” nie jest opcją (przynajmniej nie tutaj, w USA).
Brian Knoblauch,

Niestety, nie będzie to działać z wcześniej istniejącym Apple ID, ponieważ możesz tylko utworzyć nowe konto i wybrać brak. Istnieje nadzieja, że ​​próbując zrealizować kartę podarunkową, można uniknąć powiązania karty kredytowej z istniejącym kontem, aby działała w Mac App Store.
bmike

Żadne nie będą dostępne po wybraniu Paypal, a następnie anulowaniu loginu Paypal, apple.stackexchange.com/a/139634/44901 (być może trzeba tymczasowo zmienić kraj na USA)
Matt Wilkie

3

Dla tych, którzy nadal mają ten problem (tak jak ja), wybierz opcję „Wykorzystaj kod lub prezent”, a następnie zaloguj się ponownie. Gdy poda wiersz do wprowadzenia kodu, pojawi się opcja wyboru „Brak”.


Czy twierdzisz, że byłeś w stanie ponownie wykorzystać istniejący identyfikator Apple ID i nie wprowadzić karty kredytowej, przechodząc przez proces realizacji karty podarunkowej / upominkowej bez potrzeby posiadania obdarowanej aplikacji, karty podarunkowej lub ważnego certyfikatu?
bmike

Dziękuję. Wiele próbowałem wszystkiego innego, ale to zadziałało.
thing2k

1

Właśnie miałem ten sam problem: utworzonego przeze mnie identyfikatora Apple ID nie można używać do pobierania bezpłatnych aplikacji w App Store bez podania danych karty kredytowej. Ale oto kroki, które wykorzystałem, aby zwolnić stare konto i utworzyć nowe:

  1. Przejdź do appleid.apple.com i zaloguj się przy użyciu istniejącego identyfikatora.
  2. Zaktualizuj swój adres e-mail na inny swój adres e-mail. Spowoduje to również zmianę twojego Apple ID na ten adres e-mail.
  3. Zweryfikuj konto za pomocą wiadomości e-mail.
  4. W iTunes spróbuj pobrać bezpłatną aplikację, a gdy pojawi się monit o zalogowanie, wybierz Create Apple IDprzycisk.
  5. Utwórz nowy Apple ID, używając starego, oryginalnego e-maila usuniętego z Apple ID w kroku 2.
  6. Wybierz none, wprowadzając inne podstawowe informacje (imię i nazwisko, adres itp.) I voila, możesz pobrać bezpłatne aplikacje przy użyciu tego samego Apple ID.

Ale jeśli używałeś tego pierwszego Apple ID do robienia zakupów na iPodzie shuffle, nie pojawią się.

Po prostu używam tej sztuczki, ponieważ chciałem pobrać bezpłatne aplikacje, używając tego konkretnego adresu e-mail jako mojego Apple ID (nie wprowadzając moich informacji rozliczeniowych).


1
  1. Przejdź do iTunes i upewnij się, że NIE JESTEŚ ZALOGOWANY.
  2. Przejdź do App Store i kliknij „Zrealizuj”
  3. Gdy pojawi się monit o sprawdzenie szczegółów konta, kliknij przycisk „Przejrzyj”
  4. Po zaakceptowaniu warunków powinien pojawić się przycisk „Brak” pod szczegółami płatności!
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.