Jak mogę dodać podpisy do Preview.app w Lionie bez korzystania z kamery internetowej?


8

Czy możliwe jest dodanie podpisu np. Z plików PDF lub obrazów JPEG zamiast korzystania z kamery internetowej? Problem polega na tym, że nie mam kamery internetowej i mimo to chciałbym skorzystać z tej funkcji.

Odpowiedzi:


5

Wygląda na to, że obecnie nie jest to możliwe. Kiedy utworzyłem plik podpisu za pomocą kamery FaceTime, widzę, że przede wszystkim nie ma niezaszyfrowanego pliku graficznego utworzonego przez Preview. Preview zrobiło nowy klucz w pęku kluczy zatytułowanym „Podgląd prywatności podpisu”, sugerując, że pliki podpisów przechodzą bezpośrednio z interfejsu aparatu podglądu do pliku zaszyfrowanego. Nie ma obsługiwanego sposobu dodawania grafiki jako podpisu, a szyfrowanie utrudnia obejście zatwierdzonego nowego procesu podpisu.


Ten wpis w pęku kluczy to tylko hasło do odszyfrowania pliku, nie jest to sam plik obrazu. Jest więc plik ... w jakimś miejscu na dysku jest plik obrazu.
Ian C.

Dobra decyzja! Gdziekolwiek jest ukryty, nie byłem jeszcze w stanie go znaleźć, ale będę szukał dalej
Daniel

Nie mam również kamery internetowej, więc nie mogę jej przetestować, ale może FSEventer przydałby się w zlokalizowaniu tego pliku?
Jonathan Dumaine
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.