Zamknąć okno aplikacji bezpośrednio z poziomu Mission Control?


14

Na przykład możesz zamknąć widżety „Dashboard”, przytrzymując optionklawisz. Nie mogę znaleźć sposobu na zamknięcie systemu Windows i / lub zamknięcie aplikacji bezpośrednio z poziomu Mission Control. Chociaż idealnie szukam skrótu klawiaturowego lub wbudowanego rozwiązania, rozwiązania innych firm są dopuszczalne, o ile aplikacja jest prosta i nie przeszkadza.

Oto zrzut ekranu, jeśli nadal nie jest jasne, o co pytam.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Uruchamianie macOS Sierra [pierwotnie zapytano Uruchamianie El Capitan.]

Uwaga: teraz widzę, że podobne pytanie istnieje , ale ma pięć lat i wciąż pozostaje bez odpowiedzi - mając nadzieję, że istnieje lepsze rozwiązanie…


Wiem, że to nie jest najlepsze, ale sposób na zrobienie tego jest wyjaśniony tutaj: apple.stackexchange.com/a/25672/201567 Ponieważ już korzystałem z BTT, jest dla mnie dobry.
AnthoPak

1
@AnthoninC. Dzięki. Nie krępuj się wyjaśnić i przesłać jako odpowiedź.
njboot

Nie możemy zamknąć aplikacji z kontroli misji, stacji dokującej itp. To głupie, że nie możemy natywnie zamknąć okna bez ponownego otwarcia go apple.stackexchange.com/questions/364551/…
firstpostcommenter

Odpowiedzi:


13

Możesz to zrobić, używając narzędzia Better Touch Tool zgodnie z sugestią Anthonina C. Jeśli jednak masz gładzik lub touchpad, może się okazać, że użycie gestu zamiast skrótu klawiaturowego pozwala uniknąć problemów opisanych w pytaniu powiązanym z Anthoninem C. Jeśli to Cię interesuje, to:

 1. Zainstaluj BTT
 2. Dodaj nowy globalny gest
 3. Skonfiguruj gest touchpada (na przykład kliknięcie 3 palcami)
 4. Ustaw predefiniowane działanie jako okno Zamknij pod kursorem

Będzie to wtedy działać z kontroli misji.

Zamykanie aplikacji

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz zamknąć aplikację, a nie tylko okno, możesz to zrobić również za pomocą wyświetlacza heads-up. Dokładniej:

 1. Naciśnij, commandtababy otworzyć ekran heads-up
 2. Przytrzymaj commandklawisz jeden raz, gdy zobaczysz wyświetlacz Head-Up
 3. Przełączaj między aplikacjami, naciskając tabklawisz lub ~klawisz
 4. Po wybraniu aplikacji, którą chcesz zamknąć, naciśnij Qklawisz, aby zamknąć aplikację

UWAGA: - Możesz także użyć wyświetlacza przeziernego, aby szybko przejść do aplikacji, a następnie użyć skrótu klawiaturowego command+, Waby zamknąć okno. Jeśli jednak masz otwartych wiele okien, możesz przypadkowo zamknąć niewłaściwe okno.


Dodaj źródło. Myślę, że wygląda to niebezpiecznie podobnie do tego postu
hrdy,

1
@hrdy Dzięki za zwrócenie uwagi na post MacRumors. Zgadzam się, obie nasze odpowiedzi są bardzo podobne. Jednak użycie BTT do osiągnięcia tej funkcjonalności jest jedynym sposobem, w jaki jestem tego świadom, i jest to obejście od wielu lat (odkąd OS X Lion został wprowadzony w 2011 roku, myślę, może wcześniej), więc na pewno nie T twierdzi, że najpierw wymyślił to podejście. W rzeczywistości zauważam, że post MacRumors pochodzi z 2012 roku, więc może to być moje oryginalne źródło. :)
Monomeeth

1
@hrdy Niezależnie od tego, cieszę się, że OP udzielił Anthoninowi C nagrody, jak wspomnieli BTT w swoim komentarzu. Chciałem tylko go rozwinąć, na wypadek, gdyby nigdy nie oferowali wyjaśnienia, jak to zrobić za pomocą BTT, i ponieważ chciałem upewnić się, że OP był świadomy wyświetlacza heads-up. :)
Monomeeth

@Monomeeth Chociaż dobrze zdaję sobie sprawę z wielu wspomnianych informacji, celem systemu nagród jest zachęcanie, choć w pewnym stopniu trywialne, do tworzenia znaczącej wymiany pytań i odpowiedzi, aby przynieść korzyści całej społeczności. Mając to na uwadze, kto wspomniał o tym, co pierwsze w komentarzu, tak naprawdę nie ma znaczenia IMO; jedyną podstawą, na której dowolny PO powinien ocenić zasadność odpowiedzi, jest to, na ile dobrze odpowiada ona na pytanie. Chociaż Anthonin udzielił dobrej odpowiedzi, ta jest znacznie lepsza. To powiedziawszy, dziękuję wam obojgu za poświęcenie czasu, aby je dać! Twoje zdrowie.
njboot,

@ njboot Cóż, muszę powiedzieć, że tak naprawdę nie mogę się kłócić z tą logiką. I masz rację, PO powinien ocenić zasadność odpowiedzi na pytanie, jak dobrze odpowiada na pytanie. :)
Monomeeth

3

Jak zasugerowałem w moim komentarzu, używanie Better Touch Tool jest według mnie jedynym sposobem na osiągnięcie tego. Po zainstalowaniu narzędzia Better Touch Tool należy wykonać następujące czynności:

 • Przejdź w Trackpadsekcjach (lub Keyboardjeśli nie masz gładzika)
 • Na lewym pasku bocznym wybierz Global
 • Kliknij Add a new gesture
 • Wybierz gest (ja osobiście używam 3 Fingers Swipe down)
 • W Predefined ActionswyszukajClose Window Below Cursor (Works in Mission Control)

Jesteś gotowy!

UWAGA : Nawet jeśli okno zostanie pomyślnie zamknięte w Kontroli misji, nadal zachowuje kontur aplikacji

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.