Pobierz iPhoto na Mac OS X 10.6.8


3

Wydaje mi się, że nie mam iPhoto na moim komputerze Mac i nie mogę znaleźć linku do pobrania, a jedynie do aktualizacji.


W systemie Mac OS X 10.6.8 iPhoto byłby dostępny jako część instalacji iLife '11, która była oddzielnym dyskiem instalacyjnym niż dysk instalacyjny Mac OS X 10.6.x.
user3439894

Odpowiedzi:4

Istnieje kilka metod.

  1. Zainstaluj iLife '11 (lub inną wybraną wersję, która jest kompatybilna) z dysku iLife. Będziesz musiał go kupić skądinąd jak Amazon lub Apple, jeśli jakoś uda ci się go zmusić do wysłania ci jednego z tamtej głębokości (dzwoniąc do ich wsparcia lub czegoś innego) - jednak kiedy to zrobisz, jazda na nim będzie łatwa .
  2. Chociaż sam tego nie próbowałem, najwyraźniej aktualizacja iPhoto 9.2.3 faktycznie zawiera pełną wersję iPhoto, którą można wyodrębnić za pomocą czegoś takiego jak Pacifist .
  3. Znajdź „przyjaciela”, który akurat ma kopię odpowiedniego instalatora / aplikacji.

3

Nie ma sposobu, aby legalnie pobrać najnowszą wersję iPhoto za darmo, ponieważ była dostępna „bezpłatnie” z nowymi komputerami Mac od kilku lat (a teraz została zastąpiona na najnowszych komputerach Mac aplikacją o nazwie „Zdjęcia”). W przypadku nowych komputerów Mac, które zakwalifikowały się do bezpłatnych pobrań, przy pierwszym logowaniu do App Store pojawi się monit o „Akceptuj” iPhoto, iMovie i Garageband, który następnie powiąże te aplikacje z Twoim Apple ID jako zakupy (chociaż były wolny). W tym momencie możesz technicznie pobrać je na wszystkie posiadane maszyny za darmo, pod warunkiem, że spełniają one wymagania systemowe oraz pamiętasz swój identyfikator Apple ID i hasło (nie wymaga klucza aktywacyjnego).

Jeśli jednak korzystasz z systemu Mac OS X 10.6.8, Apple informuje, że kompatybilny jest tylko iPhoto w wersji 9.2.3 lub nowszej, co nie jest dostępne w App Store.

Jeśli możesz zlokalizować oryginalne dyski dostarczone z komputerem Mac, możesz ponownie zainstalować iPhoto z drugiego dysku zatytułowanego „Aplikacje Zainstaluj dysk DVD”. Jeśli Twój komputer Mac jest wyposażony w starszy system operacyjny niż Snow Leopard i dokonałeś aktualizacji po fakcie, że na początku mogło nie zawierać tych aplikacji (w zależności od wieku).

Możesz spróbować zadzwonić do Apple. Jeszcze 2 lata temu wiem, że na żądanie mogli wymienić ten dysk na oryginalny za 15 USD.

Jestem ciekawy ... jeśli masz przycisk z napisem „Aktualizuj”, a nie „Pobierz”, z wyjątkiem innych dziwnych usterek, co zwykle oznacza, że ​​App Store widzi „iPhoto.app” SOMEWHERE na dysku twardym. Czy próbowałeś uruchomić wyszukiwanie, aby sprawdzić, czy może przypadkowo zostało przeniesione / przeciągnięte w innym miejscu niż folder Aplikacje? (Jak Kosz lub Pulpit innego użytkownika?)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.