Zatrzymaj przesuwanie stacji dokującej między monitorami podczas przesuwania myszy na dół ekranu


Odpowiedzi:


11

Niestety nie można tego „po prostu” zatrzymać.

Masz kilka opcji, aby utrzymać go w tym samym miejscu, ale mają one wady:

A) Trzymaj stację dokującą po lewej lub prawej stronie pulpitu. W ten sposób pozostanie na miejscu.

lub

B) W Preferencjach => Kontrola misji, odznacz „Wyświetlacze mają oddzielne spacje”. Teraz dok pozostanie na miejscu, ale utracisz funkcjonalność przestrzeni.


1
Nie tracisz funkcji Spaces, po prostu zmienisz sposób jej działania. Będziesz wtedy miał 2 wyświetlacze w każdej Przestrzeni i będą się przełączać razem, a nie niezależnie. Dla niektórych osób [włącznie ze mną] jest to preferowana funkcjonalność.
Tetsujin

3
Tak, zgadza się - ale w zależności od tego, jak chcesz, aby działał, stracisz efekt posiadania oddzielnych przestrzeni dla każdego wyświetlacza. Jeśli naprawdę tego chcesz, to nie masz szczęścia. Jeśli nie przejmujesz się tym, to rozwiązanie jest naprawdę dobre.
jksoegaard

1
Problem polegający na utracie funkcji spacji polega na tym, że jeśli wyświetlasz aplikację na pełnym ekranie, inne ekrany stają się ciemne, ponieważ nie mogą dzielić przestrzeni z przestrzenią pełnoekranową. Zamiast pełnoekranowej aplikacji musisz zmaksymalizować ją w nowej przestrzeni, która ma swoje wady. Czy jest też na to sposób?
Jens Bodal
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.