Zobacz IE (6,7,8,9) na Macu?


6

Jestem programistą internetowym. Chciałbym zobaczyć mój projekt na IE (6 - najnowsze). Czy jest szybki sposób, aby to zobaczyć?

Z góry dziękuję

EDYTOWAĆ:

Mam już system operacyjny Windows na moim Macu przy użyciu VirtualBox. Nie chcę jednak ładować tak ciężkiego programu tylko po to, aby wyświetlić podgląd IE :( Potrzebuję alternatywnego lub szybszego sposobu przeglądania IE


Warto zauważyć, że nawet Microsoft chce zabić IE6: ie6countdown.com A jeśli spojrzysz na ten wykres, tylko 0,4% używa go w USA. Więc jeśli nie tworzysz stron internetowych w języku chińskim, wyobcowałbyś małą, niewielką część ludzi.

1
@cksum: Jestem tego świadomy. Ale mój klient nadal używa IE6 (chociaż starałem się go przekonać do zmiany), więc nie mam wyboru, ale powinienem go także kompatybilny z IE 6 (co jest bólem w dupie !!! arggg). Mój klient pochodzi z Azji
jiali

wyślij im powyższy link;) Przepraszam, AFAIK, nie ma sposobu, aby wiernie emulować przeglądarkę w OS X bez użycia czegoś takiego jak Virtual Box (które jest dużo miejsca / pracy na coś tak banalnego). Możesz przeczytać więcej na ten temat tutaj: blog.affirmix.com/2009/04/01/…

1
FYI - Silnik IE6 jest tym, co jest używane w najbardziej znanej przeglądarce w Chinach. Więc wszystkie snobery przeglądarki muszą się zatrzymać, jeśli Asia zostanie wprowadzona do równania.
Graham

To nie snobizm w przeglądarce; uzasadnione jest uznanie, że IE6 jest bardzo przestarzały i że współgranie z nim nowoczesnych projektów internetowych jest trudne lub niemożliwe.
Reid

Odpowiedzi:


5

Możesz zainstalować system Windows jako maszynę wirtualną (np. VMWare Fusion lub Parallels Desktop) lub partycję Bootcamp. Pamiętaj, że wymaga to licencji Windows i nośnika do instalacji. W Windows możesz na przykład zainstalować IETester.

Istnieje kilka usług online, które zrobią zrzuty ekranu dla Ciebie w wymienionych przeglądarkach, takich jak Adobe Browserlab (https://browserlab.adobe.com/). Chociaż może to nie być idealne, gdy chcesz szybko debugować niektóre problemy.

Istnieją nawet usługi, w których łączysz się ze zdalną instancją VNC z wybraną konfiguracją systemu Windows http://www.browsercam.com/ . Ale ogólnie rzecz biorąc, nie przychodzą mi one na wolność.

& lt; = browsercam.com zostanie zamknięty 1 lutego 2013 r. & lt; = http://www.browsercam.com/important-message/


Zainstalowałem już system operacyjny Windows na Virtualbox, alternatywny dla VMWare i Parallel. Ale to wymaga trochę czasu, aby załadować okna, dlatego zapytałem o „szybki” sposób, aby go wyświetlić. Przepraszam, że nie wyraziłem się jasno. Wyszukuję program o nazwie „wino”, nie jestem pewien, czy można go używać.
jiali

Nie jestem pewien, czy będzie coś szybszego poza uruchomieniem systemu Windows zamiast Mac.
Gerry

Wygląda na to, że: browserlab.adobe.com to rozwiązanie, które do tej pory lubię (ale wymaga połączenia internetowego i nie mogę odtworzyć pliku wideo :()
jiali

Więc JUŻ masz wirtualny system Windows i pytasz o coś „szybszego”? Po prostu uruchom wirtualny darn, gdy usiądziesz do tworzenia stron internetowych!
Graham

6

Wino twierdzi wsparcie IE 6, 7 i 8 o różnych poziomach skuteczności.

To nie jest proste rozwiązanie, ale z pewnością jest o wiele lżejsze niż maszyna wirtualna i skutecznie uruchamia pełną przeglądarkę na OSX.

Musisz jednak przynajmniej być zaznajomiony z wierszem poleceń, aby dostać się do Wine.

Crossover Mac jest w zasadzie GUI MacOS dla wina. Ma te same możliwości jak wino, ale GUI sprawia, że ​​instalowanie rzeczy dużo łatwiej. Z drugiej strony nie jest wolny.


4

Kup tanie używane pudełko z systemem Windows XP Pro (lub wypożycz maszynę wirtualną Windows z jakiejś chmury, jeśli chcesz być bardziej „zielony”) i po prostu pozostaw to uruchomione. Użyj Pulpitu zdalnego lub przeglądarki VNC, aby przeglądać IE na swoim komputerze Mac. Brak dużego obciążenia komputera Mac i mały czas uruchamiania, jeśli po prostu go uruchomisz.


3

Microsoft faktycznie ma maszyny wirtualne, które można pobrać (Windows XP, Vista i 7) tylko do testowania zgodności z IE: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=11575

To nie jest „szybkie” rozwiązanie, ale myślę, że jest to najlepsze i obsługiwane rozwiązanie. Jest „ciężki”, ale nie sądzę, aby można było to obejść. To tylko część pracy, jeśli potrzebujesz obsługi IE.


2

Strona internetowa http://browsershots.org/ pozwala na podgląd strony internetowej w IE, Safari, Firefox, Chrome i innych przeglądarkach w systemach Linux, Mac OS X, Windows i BSD.


1
Płacenie za korzystanie z czyichś komputerów to świetny sposób na uzyskanie zasięgu, aby zobaczyć renderowania w wielu przeglądarkach, których praktycznie nie możesz samodzielnie utrzymać.
bmike

0

http://browserling.com/ pozwoli ci wypróbować kilka przeglądarek na żywo, z poziomu wygodnej przeglądarki. Otrzymujesz 10-minutowe sesje za darmo lub możesz wykupić abonament.

Jest zrobiony z czystego wspaniałego.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.