Jak naprawić postrzępiony kabel zasilacza MagSafe?


10

Masz pomysł, jak naprawić zepsute plastikowe / gumowe pokrycie kabla na zasilaczu MagSafe? Mój pokazuje wewnętrzne przewody i boję się porażenia prądem.


1
W zależności od tego, gdzie dokładnie kabel jest podzielony, a jeśli przewody nie są faktycznie zerwane, możesz dobrze owinąć go taśmą elektryczną lub po prostu kupić nowy. IIRC Był kiedyś program zastępczy dotyczący problemu z przedwczesnym strzępieniem się kabla zasilacza MagSafe.
user3439894,

@ user3439894 Mogą nadal oferować bezpłatną wymianę, jeśli przejdziesz do sklepu Apple Store.
FlyingPiMonster

@ kittycat3141, nie jestem tym z wadliwym zasilaczem MagSafe, Jade jest.
user3439894

@ user3439894 Wiem, właśnie odpowiadałem i powiedziałem, że to zrobią.
FlyingPiMonster,

Odpowiedzi:


4

W końcu pojawią się bardzo lekkie wstrząsy elektryczne, naprawiłem wszystkie kable za pomocą tej taśmy, jest bardzo mocna, a te mają większą estetykę dla białego kabla mac.

To się nazywa samoprzylepna taśma silikonowa RESCUE TAPE ~ BIAŁA. Dostałem mój od Amazon, ale mogą być inne miejsca lub podobne taśmy.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To świetny pomysł, ponieważ próbowałem to naprawić w sklepie Apple. Mój MAC nie jest już objęty gwarancją .... wielkie dzięki ...
Jade

Jest to powszechny rodzaj taśmy do prac elektrycznych, zwany taśmą samoprzylepną lub taśmą klejącą. Jest dostępny w odmianach gumowych lub silikonowych, a niektóre warianty powinny znajdować się w większości sklepów z narzędziami.
Whit3rd,

14

Sugru - nie tanie, ale bardzo dobre.

Trwa jak Plasticene / Silly Putty, wysycha jak gumowane tworzywo sztuczne. Elastyczny i wodoodporny, wiele różnych kolorów.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj


gdzie mogę je kupić? wypróbowany na Amazon nie pasuje do żadnego wyszukiwania :(
Jade

@Jade, Nie jestem pewien, jak szukałeś go w Amazon, jednak tam jest. Amazon Szukaj Sugru
3439894

Możesz go również kupić bezpośrednio od Sugru, przynajmniej w Wielkiej Brytanii. To 13 £ za paczkę 8 saszetek. Jedna lub dwie saszetki powinny prawdopodobnie wykonywać wszystkie zadania opisane powyżej; są dość małe, ale po otwarciu musisz z niego skorzystać, inaczej ustawi się na noc. Trwa dłużej niż termin przydatności do spożycia, jeśli trzymasz go w lodówce.
Tetsujin,

2
Mogę też ręczyć za Sugru, użyłem go do naprawy kabli, uczynienia identycznych dysków flash możliwymi do zidentyfikowania dla mojego niewidomego szwagra i nie tylko. Jeśli zamówisz na stronie sugru.com/buy , będą mieli centrum dystrybucji w Michigan, z którego będą wysyłane . Myślę, że ThinkGeek może to również nosić.
Doktor J

To nie było dla mnie dobre rozwiązanie. Sugru pękł w miejscu, w którym przewód styka się z cegiełką mocy. Sugru jest po prostu zbyt kruche.
bobics 27.09.16
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.