Ciągły widok dwóch stron w Lion Preview?


14

Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie bocznego widoku strony z Snow Leopard przy ciągłym przewijaniu? Z menu Widok w Lion Preview wydaje się, że wzajemnie się wykluczają. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Lion został zaprojektowany przez kogoś bez komputera stacjonarnego.


Chyba że jest jakiś skomplikowany hack, powiedziałbym, że jest to niemożliwe, ponieważ, jak powiedziałeś, wyklucza się wzajemnie w interfejsie. Może pomogłoby zgłoszenie błędu w Apple. W międzyczasie Skim nadal oferuje tę opcję.
root

> Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Lion został zaprojektowany przez kogoś bez komputera stacjonarnego. LOL
Joe Corneli

Odpowiedzi:


19

Jest to jedna z tych rzeczy, które naprawdę sprawiają, że zastanawiam się: „Jeśli nie jest zepsute, dlaczego to naprawić?”.

Poza przejściem do innej aplikacji, która może przywrócić utraconą funkcjonalność, w tej chwili mam tylko jedną sugestię. W ten sposób mogłem korzystać z wersji zapoznawczej (5.5) i ciągle uzyskiwać ciągłe przewijanie dwóch stron obok siebie:

  1. Otwórz plik pdf, dokument itp. W Preview.app

  2. Plik> Drukuj lub P

  3. W oknie dialogowym Drukuj kliknij Podgląd> Zmień na układ [2 strony]

  4. Na koniec kliknij PDF> Otwórz PDF w podglądzie.

Powinieneś zobaczyć układ dokumentu jako dwie strony i możesz przewijać w sposób ciągły. Zdaję sobie sprawę, że jest daleki od ideału, chociaż jest to sposób, aby nadal używać wyłącznie podglądu, ale nadal mieć podobną funkcjonalność jak poprzednio. Mam nadzieję, że to naprawią; Nie powinienem myśleć o takich sposobach korzystania z niego tak, jak mogłoby być. ;-)

Dwie strony ciągłe / obejście


Mam nadzieję, że zostanie to wkrótce naprawione w aktualizacji lwa, ale tymczasem uwielbiam to!
Noah,

Świetny pomysł! Byłem bardzo sfrustrowany domyślnym widokiem podglądu, a Twoja poprawka jest po prostu genialna.
Sakuraba,

To obejście jest naprawdę fantastyczne! Apple jeszcze tego nie naprawił, nawet w Mavericks.
DUKE

6

Darmowa aplikacja Skim obsługuje ciągłe przewijanie stron obok siebie. Aby użyć tego widoku, wybierz pozycję menu PDFWyświetlanie PDFDwie strony ciągłe .

Przeglądanie w formacie PDF w widoku ciągłym dwóch stron

Ponadto, jeśli strona po lewej stronie jest niepoprawnie wyświetlana po prawej stronie i odwrotnie, możesz to naprawić, przełączając tryb książki w tym samym menu.


Skim jest absolutnie fantastyczny. Znacznie lepsze niż zapowiedź
Dev Aggarwal

0

Kliknij dokument PDF prawym przyciskiem myszy. Wybierz „Otwórz za pomocą”. Wybierz „Safari.app”. Kliknij prawym przyciskiem myszy stronę dokumentu w przeglądarce Safari. Wybierz „Dwie strony ciągłe”.

Bardzo głupie dla Apple, aby usunąć tę funkcję z wersji zapoznawczej w najnowszych wersjach.


0

Możesz uzyskać ten widok za pomocą Evince , którą można zainstalować za pośrednictwem brew install evince.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.