Odtwórz pakiet biblioteki iPhoto z zawartości


1

Wczoraj potrzebowałem skopiować bibliotekę iPhoto przez CLI. Zapomniałem ukośnika i przypadkowo skopiowałem zawartość pakietu bibliotecznego zamiast całego pakietu.

Czy mimo to można odtworzyć pakiet biblioteki z zawartości? Operacja kopiowania zajęła 22 godziny, więc byłoby naprawdę świetnie, gdybym nie musiał ponownie zaczynać kopiowania plików.


Prawdopodobnie łatwiej byłoby na nie odpowiedzieć, gdybyś mógł dodać polecenia, których używałeś, oraz listę katalogów skopiowanej „biblioteki”.
nohillside

Dobra, to było na komputerze kogoś innego. Spróbuję je zdobyć. Zasadniczo zawartość jest taka sama, jak po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na bibliotekę iphoto, a następnie naciśnij „pokaż zawartość opakowania”
Thomas K

Odpowiedzi:


1

Może to być prosty problem z rozszerzeniem:

Spróbuj dodać .photoslibrary do nazwy folderu biblioteki zdjęć - w zasadzie spróbuj zamienić folder w typ, który Zdjęcia zaakceptują.

Co ciekawe, po zrobieniu czegoś podobnego, po odzyskaniu danych z Backblaze, dodanie rozszerzenia zmieniło folder na ikonę „biblioteki”, ale nie ukryło samego rozszerzenia.
Zastosowanie podobnej logiki do folderu poprzez dodanie .app do jego nazwy automatycznie magicznie zmienia go w „aplikację” [nie działa] i amp; ukrywa rozszerzenie.

Możesz to naprawić, jeśli zobaczysz podobny wynik, uzyskując informacje o pliku Photos Library.photoslibrary i amp; sprawdzanie „Ukryj rozszerzenie”

enter image description here

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.