Kamera iMac FaceTime HD nie wyświetla obrazu / czarnego obrazu


20

Istnieje komputer iMac, którego kamera FaceTime HD nie wyświetla obrazów wideo w aplikacjach takich jak FaceTime, Photo Booth lub rejestrator wideo QuickTime.

System OS X El Cap pokazuje, że aparat jest prawidłowo podłączony i zarejestrowany w raporcie o systemie Mac - informacje.

  • nowa instalacja El Cap na dysku Fusion. Wcześniej kamera działała dobrze z Yosemite.
  • wskaźnik zielonego światła miga wielokrotnie / nieregularnie podczas uruchamiania aplikacji korzystającej z aparatu
  • nie ma żadnych komunikatów o błędach ani żadnych informacji o braku podłączonych kamer.
  • naciśnięcie dużego przycisku, aby zrobić zdjęcie w Photo Booth, nie ma żadnego efektu. Przycisk jest na ekranie, ale nie można go nacisnąć.
  • Skype nie jest zainstalowany

Jakie kroki mogę podjąć, aby kamera prawidłowo przechwytywała i wyświetlała wideo?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Próby naprawy

Elementy do zbadania

Niedawno otworzyłem ten komputer iMac, aby zainstalować dysk SSD . Wszystkie kable zostały poprawnie podłączone.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Zielona dioda LED powinna świecić światłem stałym podczas nagrywania przez aparat. Twoje wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów: dioda LED miga i nie widzisz obrazu, a ostatnio pękłaś skrzynkę i bawiłeś się w środku, oznacza to, że albo niektóre kable nie zostały prawidłowo podłączone, nie są w pełni osadzone, lub niektóre inne uszkodzenia uległy uszkodzeniu podczas iMac był otwarty.
IconDaemon

Nic z tego nie działało dla mnie. Włożyłem także dysk SD i wykonałem napęd Fusion. Zaktualizowałem również pamięć RAM z 4 do 6 GB ... Aparat działa i wyłącza się, gdy wychodzę z aplikacji, która powinna go używać. Brak komunikatu o kamerze. Zielone światło jest stale włączone. Zdjęcie boot pozostaje ciemne, skype po prostu szuka aparatu, czekając na pojawienie się zdjęcia.
Bevis Stevens

Czekaj, co to jest o Skypie? Mam go zainstalowany, ale nie działa (zgodnie z ps aux | grep -i skype).
Michael

Odpowiedzi:


40

Miałem ten problem w przeszłości. Tutaj znalazłem swoją odpowiedź. http://osxdaily.com/2013/12/27/fix-there-is-no-connected-camera-error-mac/

Otwórz terminal z folderu narzędzi w folderze aplikacji. Wpisz sudo killall VDCAssistantw terminal i kliknij Enter. Następnie wprowadź sudo killall AppleCameraAssistant. To powinno wystarczyć.


1
Mój aparat przestaje działać. Wszędzie szukam w Google i znajduję różne pomysły na zepsute kable i wadliwe aktualizacje El Capitan. Nagle pojawia się twoja odpowiedź, która nie zagłosowała ani razu. Wykonuję dwa kroki. I kamera działa. Dziękuję Ci.
Paolo,

@Paolo nie ma za co! :) Wszędzie też googlowałem. Chyba miałem szczęście z znalezionego artykułu.
JBWar

2
$ sudo killall AppleCameraAssistant Nie znaleziono pasujących procesów.! Wiesz, dlaczego
Kunal Panchal

@ KunalPanchal hmm ... moją pierwszą sugestią byłoby skopiowanie i wklejenie bezpośrednio do terminala (w przypadku błędnej pisowni), ale to prawdopodobnie nie naprawi tego. Następnie sprawdzę monitor aktywności dla tego procesu i spróbuję go stamtąd zamknąć. Jeśli to nie zadziała, uruchom ponownie i spróbuj ponownie. Mam nadzieję że to pomoże!
JBWar

@cavalcade nie ma problemu!
JBWar

3

Zresetowanie SMC rozwiązało problem z kamerą. Teraz działa normalnie.

Wszystko to wymaga wyłączenia urządzenia, odłączenia całej mocy komputera na 15 sekund i przywrócenia zasilania.


1

Miałem ten problem z komputerem Mac - ekran był całkowicie czarny, gdy próbowałem używać aparatu do Skype itp. Po prostu ponownie uruchomiłem komputer i odłączyłem komputer, zamknąłem wszystkie aplikacje, opróżniłem pamięć podręczną, natychmiast rozwiązałem problem!


-2

sudo killall AppleCameraAssistant


2
Przydałoby się więcej niż polecenie. FWIW, niektórzy pytający mogą nie wiedzieć, gdzie wpisać polecenie.
Bora,

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.