Co przechowuje Terminal.app w iCloud?


10

Właśnie to zauważyłem. Co przechowuje Terminal.app w iCloud? wprowadź opis zdjęcia tutaj


Być może historia poleceń. Ale to tylko przypuszczenie.
Oburęczny

Historia poleceń jest przechowywana w pliku .history.
vy32

To ciekawe, jestem aktualizowany do najnowszego systemu operacyjnego i nie mam na tej liście Terminal.app.
demianturner

To dość dziwne, nie widzę Terminal.app w moich preferencjach iCloud. Może to aplikacja wykorzystująca Terminal.app jako interfejs do przechowywania plików w iCloud.
Behdad

Terminal nie przechowuje niczego jawnie w iCloud. Proszę rozważyć zgłoszenie błędu do Apple'a na ten temat, pojawiającego się na liście: developer.apple.com/bug-reporting
Chris Page

Odpowiedzi:


3

Terminal.app przechowuje twoje preferencje na iCloud (w zasadzie rzeczy takie jak czcionka i kolory tła)

W szczególności jest to kopia pliku preferencji "com.Apple.Terminal.plist"wUsers/<yourusername>/Library/Preferences


Głosowałem za tym, ale nie jestem pewien, czy to się synchronizuje. Jeśli uruchomię terminal, nie brctl status | grep -i terminalwidzę żadnych kontenerów i zmieniłem preferencje terminala, aby otwierać okna w kolorze innym niż biały. Mam terminal wymieniony w okienku preferencji, ale jeden komputer Mac ma 128 linii na liście, a drugi ma 658 linii mierzonych według defaults read com.Apple.Terminal.plist|wc -l- Czy możesz wyjaśnić, w jaki sposób synchronizujesz te preferencje? Widzę zero wspólnych elementów między dwoma komputerami Mac z włączoną funkcją iCloud Drive, a preferencje wyraźnie nie są takie same na obu komputerach Mac.
bmike

2
Mój plik preferencji nie jest przechowywany w iCloud. Terminal nie pojawia się na liście aplikacji, które zapisują dokumenty w iCloud, a mój ~/Library/Mobile Documentsfolder też nie pokazuje Terminalu.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.