Próbując uruchomić system Windows z USB na Macu, mówi „Nie znaleziono urządzenia rozruchowego”


1

Próbuję uruchomić system Windows 10 na moim Macbooku Air. Początkowo chciałem zaktualizować dysk SSD, aby mieć wystarczająco dużo miejsca na partycję Windows. Niestety nie mogę tego zrobić z moim modelem (mam MacBook Air z połowy 2013 r.), Więc zamiast tego próbuję uruchomić system Windows z USB. Pobrałem Windows .iso, zainstalowałem go na dysku flash za pomocą WinToUSB na komputerze z systemem Windows i wszystko wyglądało dobrze. Podłączyłem USB, ponownie uruchomiłem komputer i zdecydowałem się uruchomić „Windows”. Potem pojawił się ekran informujący, że nie znaleziono urządzenia rozruchowego i mówi coś o systemie BIOS. Mam całkowitą utratę tego, co zrobić, aby to zadziałało ...


Możesz uruchomić system Windows na komputerze Mac tylko za pośrednictwem Boot Camp.
At0mic

Możesz przenieść system OS X na USB, aby zwolnić miejsce na instalację systemu Windows 10 na wewnętrznym dysku SSD. Lub przenieś tylko swoje osobiste pliki na USB. Mógłbym zaktualizować twoje pytanie, aby zawierało model i / lub rok twojego Macbooka Air. Zwykle ludzie używają Asystenta Boot Camp do tworzenia instalacyjnego dysku flash. To nie jest jedyny sposób na zainstalowanie systemu Windows 10, ale jest najprostszy.
David Anderson,

Zaktualizowałem pytanie - to powietrze z połowy 2013 roku. Myślę, że mogę po prostu przenieść moje osobiste pliki, tak jak sugerowałeś. Początkowo chciałem zmaksymalizować ilość miejsca, które chciałbym mieć na pliki, które tworzę i programy, które planuję uruchomić w systemie Windows (więc chciałem uruchomić go z 128 GB USB), ale wygląda na to, że nie mam szczęścia.
Eleyna
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.