Oszukać Logitech Control Center, aby myślała, że ​​moja mysz to inny model?


2

Wiem, że to trudne pytanie.

Logitech M525 to prosta mysz z dwoma przyciskami i kółkiem. Przyciski do tyłu / do przodu są realizowane jako pochylenie koła w lewo / prawo. Ta mysz nie ma specjalnych przycisków ani funkcji. Logitech V470 jest również bardzo podobny do M525, z wyjątkiem myszy Bluetooth.

W systemach Windows / Linux przyciski myszy do tyłu / do przodu są obsługiwane natywnie, więc te przyciski M470 / M525 działają po wyjęciu z pudełka bez specjalnego sterownika lub programu. Z drugiej strony OS X nie obsługuje ich natywnie. Wygląda na to, że Logitech Control Center ma dodatkowe moduły do ​​odbierania danych przycisków wstecz / do przodu ze sprzętu i wysyłania komunikatów wstecz / do przodu do programów.

Problem polega na tym, że Logitech Control Center obsługuje V470, ale nie M525. Tak więc przyciski Wstecz / Dalej w V470 działają, ale nie działają w M525. Osobiście nie znajduję tego technicznego uzasadnienia. Moim zdaniem, Logitech powinien bardzo łatwo obsługiwać przyciski wstecz / do przodu, ponieważ cała logika jest w samym Centrum sterowania Logitech, a nie w sprzęcie. Ale z jakiegoś powodu Logitech odmówił obsługi M525 w systemie OS X.

Wydaje mi się, że sprzętowy kod sygnałowy do tyłu / do przodu z M525 musi być taki sam jak V470, ponieważ działają one bez sterowników w systemie Windows. Tak więc, jeśli mogę oszukać Logitech Control Center, aby myślało, że mój M525 to V470 (lub jakikolwiek inny model przez niego obsługiwany), przyciski przewijania do tyłu / do przodu powinny działać.

Czy to jest niemożliwe? Czy jest jakiś sposób, aby to osiągnąć?

PS: Próbowałem ogólnych włączników wstecz / do przodu innych firm i one nie działały dobrze.


1
Jeśli google (podejrzewam, że masz) zauważysz, że istnieje dosłownie 1000 wątków na temat niezgodności M525 z systemem OS X. Jeśli czytasz wystarczająco długo, w końcu znajdziesz na własnym forum firmy Logitech, gdzie sugeruje się, że Logitech nie może wydać Kompatybilność OS X dla M525 dzięki wyłącznej umowie z Microsoftem.
Tyson

1
Tak, szukałem go wcześniej, ale nie wiedziałem, że było to spowodowane umową z Microsoftem. Tak więc, jak podejrzewałem, był to powód polityczny, a nie techniczny, tak jak VMware nie obsługuje gościa OS X w systemie Windows. Ale czy nie może być hack dla M525, ponieważ istnieje VMware Unlocker z politycznego ograniczenia tego VMware?
Cholerne warzywa
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.