El Capitan upuszcza głośniki podłączone przez USB


5

Od jakiegoś czasu korzystam z wersji beta dla El Capitan, ale odkąd system został oficjalnie wydany dzisiaj, wydaje mi się, że mogę zadać pytanie.

FYI: Prowadzę GM.

Mam iMaca z Bose Companion 5 podłączonym przez USB. Jest doskonale rozpoznawany, ale od czasu do czasu wydaje się, że przestaje wysyłać dźwięk przez USB i zaczyna odtwarzać na wewnętrznych głośnikach.

Tak naprawdę nigdy nie dzieje się to w środku utworu lub filmu, wydaje się, że dzieje się to między utworami / filmami, gdy iMac przez jakiś czas nie wydaje dźwięku. Może to czasem oznaczać, że jedno wideo Youtube jest odtwarzane przez głośniki USB, a następne, które zaczyna się 2 sekundy po poprzednim, odtwarzane jest przez głośniki wewnętrzne.

OSX nadal rozpoznaje głośniki (pokazuje je system settingspod spodem sound), gdy przestaje wysyłać dźwięk, ale po prostu nie chce grać. Gdy nagle zacznie się odtwarzać na głośnikach wewnętrznych, zmiana głośności nie działa, ponieważ głośniki USB są nadal wybrane w ustawieniach systemu. Muszę zmienić na, Internal Speakerszanim będę mógł zmienić głośność. Jeśli wtedy trochę poczekam i wrócę do Bose USB Audio, głośniki zewnętrzne działają bez problemu, dopóki nie zdecyduje się na powtórzenie powyższego.

Czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu? Oczywiście zgłosiłem to Apple podczas testowania wersji beta, ale wydaje mi się, że nie podnieśli go.


Mam ten sam problem i mogę potwierdzić zachowanie, które opisałeś. Odłączenie głośnika USB nie pomaga. Przełączanie na głośniki wewnętrzne PLUS dźwięk zatrzymania / uruchomienia (tj. Utwór odtwarzany w iTunes) sprawia, że ​​głośniki wewnętrzne działają (więc nie jest to problem ze źródłem), ale przełączenie z powrotem nie zawsze jest możliwe.

Ten sam problem tutaj. NuForce USB uDac2.
songololo,

Jak to wciąż problem ... Jezu ...
Rvervuurt
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.