Użyj kamery internetowej USB zamiast wbudowanej kamery FaceTime


3

Istnieje kilka stron internetowych, na których możesz włączyć kamerę internetową, aby rozmawiać z innymi osobami. Na niektórych z tych witryn można wybrać kamerę, której chcesz użyć, jeśli masz więcej niż tylko jedną podłączoną. Ale w niektórych innych witrynach nie można wybrać kamery, której chcesz użyć. Jeśli odwiedzasz te witryny za pomocą iMaca, zawsze włączasz wbudowaną kamerę iSight. Wydaje się, że na tych stronach nie ma możliwości wyboru innej kamery internetowej podłączonej przez USB.

Próbowałem już skryptu o nazwie „isight disabler” znajdującego się tutaj: http://techslaves.org/isight-disabler/ , ale ten skrypt wyłącza WSZYSTKIE kamery, nie tylko kamerę iSight.

Czy istnieje sposób selektywnego wyłączania tylko wbudowanej kamery iSight bez wyłączania innych kamer?


Cieszę się, że zapytałeś. Nigdzie indziej nie znalazłem nic na ten temat w przypadku nowoczesnych wersji OSX.
txyoji

Odpowiedzi:


2

Możesz wypróbować CamTwist . Pozwala pobierać wejścia wideo i ponownie przypisywać je do wirtualnych źródeł wideo, do których ma dostęp większość aplikacji. 2)

Użyłem go do zmiany mapowania kamery wideo Firewire podłączonej do mojego laptopa (przez złącze Firewire do Thunderbolt) jako mojej głównej kamery wideo podczas Hangouta Google. Pozwoliło mi również na nałożenie grafiki na wideo z kamery przed wysłaniem jej do Google.


Po zainstalowaniu moje kamery USB pojawiają się teraz jako opcja wraz z CamTwist. Zainstalowałem wersję 3.1 beta, ponieważ mam 10.10. Dzięki.
txyoji
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.