VIP-y w poczcie nie działały od czasu pierwszej publicznej wersji beta El Capitan


14

Wszystkie moje konta e-mail wydają się działać dobrze, a w głównych skrzynkach odbiorczych e-maile od VIP-ów są oznaczone gwiazdkami obok nazw nadawców, jak zwykle. Problem polega na tym, że wszystkie skrzynki pocztowe specyficzne dla VIP-ów mają 0 wiadomości, nawet duże „VIP” (ta, która zawiera pocztę od wszystkich VIP-ów). Odznaczenie kontaktów i ponowne oznaczenie gwiazdką niczego nie naprawia. Nadal mogę wyszukiwać wiadomości według kontaktu i znaleźć wszystko, po prostu nie pojawia się w skrzynce VIP na pasku bocznym.

Kolejna pomocna obserwacja: okazuje się, że VIP działają dobrze na moich dwóch rzadko używanych kontach e-mail (Verizon i iCloud), które nie są Gmailem. Wiedziałem, że OS X nie lubi Gmaila, ale nigdy wcześniej tego nie widziałem.

Trwało to tak długo, jak pamiętam na El Cap, od pierwszej publicznej wersji beta aż do nowo wydanej publicznej wersji 10.11.1. Jak to naprawić?


1
10.11 nie miałem żadnych problemów z VIP-em - czy próbowałeś założyć nowe konto użytkownika i przetestować tam jedno konto pocztowe? Nie używam Gmaila z pocztą Apple, ale nie chcę odpowiadać w żaden sposób ...
bmike

Jest to wersja beta z jakiegoś powodu ...
użytkownik14492

Wątki (rozmowy) również nie działają poprawnie; jeden powód, dla którego wróciłem prosto do Yosemite.
Tetsujin,

Odpowiedzi:


28

Właśnie dostałem to do pracy po irytujących 2 miesiącach!

  1. Wybierz pojedynczy VIP Mailbox
  2. Przejdź do, Viewa Sort Bynastępnie wybierzAll Mailboxes
  3. Przejdź do głównego VIP Mailboxi wszystko powinno się pojawić.

Jeśli to działa, możesz spróbować zmienić sortowanie, aby wrócić tylko do skrzynki odbiorczej.


Po prostu uwielbiam, kiedy seria przypadkowych akcji udaje się coś naprawić. Dziękuję bardzo!!!
user24601

Pańska odpowiedź jest złota. Aktualizowałem do najnowszej wersji beta ElCapitan i byłem sfrustrowany, że błąd jest tutaj. Dużo korzystałem ze skrzynek odbiorczych VIP. Dziękuję Ci.
Cristian Holdunu

Co spełnia „Wybierz pojedynczą skrzynkę VIP” Nie widzę żadnych skrzynek VIP. Na MacOS Sierra przynajmniej, nie ma to All Mailboxesw View->Sort byThanks
Robert J Berger

Wygląda na to, że ten błąd / poprawka nadal dotyczy Sierra.
calum_b
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.