Odszyfruj kod błędu diskutil


1
Checking catalog hierarchy
The volume   could not be verified completely
Volume repair complete
Updating boot support partitions for the volume as required
Error: -69845: File system verify or repair failed
Underlying error: 8: POSIX reports: Exec format error

Wstępne wyszukiwania w witrynach dyskusyjnych Apple pokazują, że pojawia się zarówno błąd 69845, jak i linia posix, ale jak dotąd nie było żadnej radości ani w zrozumieniu, ani w naprawieniu tych dwóch błędów.

Odpowiedzi:


1

Od kilku lat zajmuję się obsługą komputera profesjonalnie (komputery Mac i PC) i stwierdziłem, że jedno jest prawdziwe: nie ma znaczenia, jaki jest błąd, niż gdybyś mógł go naprawić. Dlatego ponowna instalacja systemu operacyjnego, aplikacji i podobnych rozwiązań jest często rozwiązaniem, a nie polowaniem na subtelny błąd.

Mając to na uwadze, Narzędzie dyskowe mówi ci: „Nie mogę tego naprawić”. A w takich sytuacjach nadszedł czas, aby włączyć narzędzia dyskowe innych firm. Używam Disk Warrior od dni OS9 (prawdopodobnie wcześniej ...) i znalazłem kilka problemów, których nie naprawię. Tak postępowałbym. Jeśli masz inne narzędzia dyskowe innych firm (Drive Genius, TechTool pro itp.), Użyj jednego z nich. Ale jeśli nie masz żadnego, zacznę od DiskWarrior (nie interesuje mnie firma, tylko szczęśliwy klient).

Po rozwiązaniu problemu będziesz miał dużo czasu na zbadanie przyczyny tych konkretnych kodów błędów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.