iBook na iPadzie: przewracaj strony za pomocą poleceń głosowych


9

Kupiłem iPada komuś sparaliżowanemu; przede wszystkim jako czytnik książek ze względu na jego zdolność do powiększania tekstu, ale także do surfowania po sieci itp. z członkiem rodziny lub opiekunem za pomocą touchpada. Chcę wiedzieć, czy istnieje polecenie głosowe, aby sam mógł przewracać strony, zamiast polegać na kimkolwiek innym.


Niestety nie znam żadnego rozpoznawania głosu w systemie iOS.
prawej strony

1
W programie Accessibility na iPada (1 lub 2) nie ma opcji rozpoznawania głosu. Czy znasz funkcję AssistiveTouch w aplikacji Ustawienia w obszarze Ogólne -> Dostępność? Mam nadzieję że to pomoże.
Globalny koczownik

Możesz przejrzeć produkty App Store, szukając poleceń głosowych, ułatwień dostępu i urządzeń pomocniczych. Liderem w dziedzinie aktywacji głosowej na Macu jest Dragon. Mają aplikację na iPhone o nazwie Dragon Go, która jest bezpłatna. Ja też jestem na rynku, ponieważ mój wzrok trochę zawodzi. Chciałbym więc wiedzieć, co jeszcze znajdziesz.
David DelMonte,

Odpowiedzi:


1

Nie - bez zewnętrznego sprzętu, który w jakiś sposób dotknąłby ekranu, wprowadzanie głosowe dotyczy Siri / VoiceOver, a nie ogólnych kontroli dostępu.

Możesz spojrzeć na program taki jak Instapaper, w którym możesz przewijać widok, przechylając urządzenie, ale iBooks nie ma obecnie żadnych elementów sterujących opartych na akcelerometrze ani poleceń głosowych. Nie chodzi o to, że nie można go dodać, tylko że nie.


1

Jestem niedowidzący i byłem w wielu ośrodkach dla niewidomych. Krótko mówiąc, VA wydaje produkty jabłkowe, w tym produkty iOS, nie tylko osobom niedowidzącym, ale także weterynarzom cierpiącym na TBI, uraz kręgosłupa ... pojawił się w lutym. Jeśli dana osoba ma ruch głowy, rysik można przymocować do przedłużacza i używać ustami, nie tylko pozwala to przewracać strony, ale także pozwala im otwierać aplikacje i poruszać się po ekranach aplikacji, i ewentualnie możliwość korzystania z przycisku Home.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.