Jak mogę się dowiedzieć, który model SSD jest kompatybilny z moim Unibody (białym) w wersji mid MacBook 13?


0

zgaduję ten (Crucial BX100 500GB) jest kompatybilny, ale potrzebuję jego funkcji, aby wyszukać właściwy. Czy moglibyście mi pomóc?

Odpowiedzi:


1

Wszystkie dyski SSD SATA będą działać z komputerem MacBook. W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak dysk SSD odpowiedni tylko dla komputerów Mac, jednak kilka firm reklamuje się w ten sposób.

Zasadniczo każdy dysk SSD SATA dowolnej marki i o dowolnej pojemności będzie współpracował z komputerem MacBook, upewnij się, że jest to wewnętrzny dysk SSD 2,5 ":)

Przed dokonaniem zmiany na dysk SSD zalecam utworzenie na nim dysku startowego USB z OS X lub upewnienie się, że system został utworzony za pomocą Time Machine na zewnętrznym dysku twardym, aby można było zainstalować Mac OS na dysku SSD.


Nie MacBook Pro, MacBook w połowie 2010 r. 13 „Unibody (White).
galact1x

Macbook Unibody też będzie działał świetnie! :)
inFever

Dziękuję bardzo. Jeszcze jedno pytanie. Ale to jest o wiele bardziej szczegółowe. Czy mój MacBook jest w porządku: Hi-Level 240 Gb Hlv-ssd30ult / 240g S3 550/530 Mb / s
galact1x

Powinien idealnie pasować do twojego Macbooka :) Twój wyzywająco będzie wyglądał dużo lepiej
inFever

1

Moje 2 centy: Przed wymianą dysku twardego na dysk SSD (który robiłem kilka razy z posiadanymi przeze mnie laptopami) powinieneś zaktualizować swój biały Macbook najnowszym oprogramowaniem firmy Apple dla tego białego Macbooka z 2010 roku. A dzięki najnowszemu oprogramowaniu firmowemu zainstalowanemu w twoim białym Macbooku z 2010 r. Możesz uaktualnić pamięć RAM do 16 GB i uaktualnić dysk twardy / dysk SSD do 2 TB, a Sierra będzie działać płynniej i szybciej też.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.