Jak przyspieszyć odświeżanie ekranu w MacPro + Bootcamp?


1

Jestem programistą .Net z systemem Windows 7 Ultimate (x64) na MacPro 2010 (2,27 GHz / 6 GB RAM) przy użyciu Bootcamp. Do około miesiąca temu była to imo, stacja robocza dev. Jednak ostatnio zauważyłem, że Visual Studio 2010 zajmuje bardzo dużo czasu, aby przerysować swoje okna. Jest to najbardziej widoczne, gdy przełączasz się na niego po jego pierwszym planie.

Nie dostaję tego problemu z innymi aplikacjami Windows i jestem zdumiony, ponieważ maszyna ma więcej niż wystarczająco chrząknięcia, aby poradzić sobie z kilkoma oknami MDI, ale czasami miażdży nawet do pięciu minut, gdy reaktywuje środowisko VS - aktualizacja ekranu wydaje się spowolnić wszystko w dół. Moi koledzy używają identycznego sprzętu i oprogramowania, ale uruchamianie systemu Windows pod Parallels na ich komputerach Mac nie prowadzi do takiego zachowania.

Robię się zdesperowany (i zadałem to samo pytanie na StackOverflow.com) - czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje i czy jest poprawka ...?


Wydaje się, że wykluczyłeś jakiekolwiek problemy ze sprzętem lub sterownikami, mając kolegów na identycznym sprzęcie. Możesz zamienić dyski twarde na jeden, aby zapewnić Cię, że to twoje oprogramowanie, a nie Mac?
bmike

Nie dostaję tego problemu z żadnymi innymi aplikacjami, niezależnie od ich wagi. Koduję również w Javie i nie mam problemu z Eclipse + liczne dodatki, więc zawęziłem go do Visual Studio.
5arx

1
Zgodziłbym się z tym, że jest to Visual Studio - po prostu możesz nie dostać wielu kreatorów tuningu w tym miejscu na centrycznej stronie Apple. W obozie rozruchowym masz komputer klasy wyższej z narzędziem działającym tylko w systemie Windows - możesz uzyskać lepsze odpowiedzi w jednej z grup programistów / superużytkowników, pytając o to bezpośrednio.
bmike

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.